Negde krajem jula sam, dok sam ležao primetio da pri udisanju vazduha na nos kao da mi desna nozdrva slabije udiše vazduh. Tih dana sam dosta kijao i imao zapušen nos, verovatno od alergije na ambroziju pošto mi je kuća u blizini velikog područja trave i korova. Bio sam malo zavirio u nos i video da mi se crveni zid taj po sredini nosa i da je malo oteklo, valjda je to sluznica, ispravite me ako grešim. Sad nemam nikakvo kijanje, nemam toliko ni sline ali ono crvenilo i dalje stoji. Molim Vas da mi odgovorite šta je to i šta je potrebno da uradim.
Možete li da mi objasite dijagnozu catarus tube auditive bill pp lat dex dsn rhinithsi chr vassonotoria? Radio sam i audiometriju i timponometriju, nisu u normali, imam šuštanje u oba uha i slabije čujem. Ima li leka?
Već više od 7 meseci imam problem sa levim uhom. U početku mi je samo zujalo i šumelo i slabije sam čula. Posetila sam doktora za uho, grlo nos ali je on rekao da nije ništa i dao neke antibiotike. Pri tom je određen audiogram i sve je bilo ok. Antibiotici ništa nisu pomogli i prošlo je oko 3 meseca od posete lekaru. Pre mesec dana počeo je da se javlja bol oko uha, kao neko trnjenje i boli me žila na vratu pri okretanju glave u levo. Povremeno se javlja pucketanje. Molim Vas za mišljenje.
Potreban je pregled otorinolaringologa da se utvri začno o čemu se radi.
Pozdrav
Za savet je potrebno da vas pregledam. Javite se na ovaj mail.
Pozdrav
Šum u ušima koji ne postoji u spoljašnjoj sredini i šum samo Vi čujete.
Pozdrav
Ponovo otiđite na pregled kod nadležnog otorinolaringologa.
Pozdrav
Uzmite Daktanol gel svakodnevo po 1 cm stavite na jezik da se istopi x 3 svako dana u toku 10 dana.
Pozdrav
Prikazano 5171-5175 od ukupno 7705 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke