Vi ste definitivno pothranjeni. Treba Vam individulani program gojenja kojim cete dodavati oko pola kg mesecno. jedite sto vise testenina, krompira i hleba, a mozete ukljuciti i Nutridrink jednom dnevno. Naravno najbolje bi bilo i najefiaksnije da posetite strucnjaka za ishranu kako biste dobili individualni prgram gojenja
imam 22 god i posle teške saobraćajne nesreće izvadjena mi je slezina, a kasnije je utvrdjeno da sam anemična. Pila sam ampule Tothema, sada sam nastavila sa foliron tabletama. To mi je sve prepisala doktorka. Interesuje me kako da organizujem ishranu posle ovoga, koje namirnice bi trebalo da unosim i da li nešto ne smem jesti zbog toga što nemam slezinu i na koji način mogu da se oslobodima viška od 5 kg koje sam dobila posle udesa jer nisam mogla da se krećem. Htela bih da se hranim zdravo.
Sve sto je trebalo da bude ucinjeno u vezo toga kod Vas je uradjeno. Ishrana nema veze sa izvadjenom slezinom koja je samo rezervoar stvorene krvi u organiz mu. Sto se tice redukcione dijete, morate posetiti strucnjaka, nije moguce da Vam odgovorim mailom
Imam 17 godina, i zubi u gornjoj vilici su dosta krivi. Da li postoji mogućnost da se uradi korekcija da se ne nosi proteza, na koji način, i za koje najkraće vreme?
Jedino resenje za Vaš problem je proteza.Postoje dve mogućnosti:1)fiksna proteza i 2)mobilna proteza.Javite se stomatologu specijalisti ortodoncije,koji će Vam predložiti i konkretno rešenje.Vreme koje je potrebno da se koriguju "krivi"zubi je varijabilno i zavisi od slučaja do slučaja.
Novi Sad ,betanija, radjena histeroskopija! Pronadjen je veći broj različitih priraslica! Operacija mi je zakazana za maj mesec!Koliko može da bude rizična operacija, da li one mogu da se povećaju?
Moja supruga je operisala jetru od tumora na 7 segmentu! Pitanje je koju hranu sme da jede?
Odgovoreno: 05. 02. 2009.Sve osmi przene i jako masne hrane, a treba da uzbegava i konzervisane proizvode.
Vi ste definitivno pothranjeni. Treba Vam individulani program gojenja kojim cete dodavati oko pola kg mesecno. jedite sto vise testenina, krompira i hleba, a mozete ukljuciti i Nutridrink jednom dnevno. Naravno najbolje bi bilo i najefiaksnije da posetite strucnjaka za ishranu kako biste dobili individualni prgram gojenja
Sve sto je trebalo da bude ucinjeno u vezo toga kod Vas je uradjeno. Ishrana nema veze sa izvadjenom slezinom koja je samo rezervoar stvorene krvi u organiz mu. Sto se tice redukcione dijete, morate posetiti strucnjaka, nije moguce da Vam odgovorim mailom
Imam 17 godina, i zubi u gornjoj vilici su dosta krivi. Da li postoji mogućnost da se uradi korekcija da se ne nosi proteza, na koji način, i za koje najkraće vreme?
Odgovoreno: 05. 02. 2009.Postovani,
Jedino resenje za Vaš problem je proteza.Postoje dve mogućnosti:1)fiksna proteza i 2)mobilna proteza.Javite se stomatologu specijalisti ortodoncije,koji će Vam predložiti i konkretno rešenje.Vreme koje je potrebno da se koriguju "krivi"zubi je varijabilno i zavisi od slučaja do slučaja.
Novi Sad ,betanija, radjena histeroskopija! Pronadjen je veći broj različitih priraslica! Operacija mi je zakazana za maj mesec!Koliko može da bude rizična operacija, da li one mogu da se povećaju?
Odgovoreno: 05. 02. 2009.Operacija je rutinska sa minimalnim komplikacijama [Novosadjani to dobro rade]. Nece se povecati.
Prikazano 78406-78410 od ukupno 95639 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke