Imam 25 god i prošlog meseca sam izgubila nevinost. Možete li da mi objasnite sledeće: kad imam odnos sa partnerom mene prolaze žmarci i trnu mi i koče se ruke i imam osećaj da me je udarila struja, pa mi recite da li je to normalno?
potrebno mi je vaše mišljenje, naime, posljednju mjesečnicu sam imala 18.03.2009 a nakon toga dobila sam slabije krvarenje 09.05 u vidu crvenkastog iscjetka, zatim 19.05 pojačano krvarenje uz jake bolove jajnika i donjeg dijela stomaka. Danas je 27. i još uvijek traje ali je smanjeno i nemam nikakve bolove. Menstruacija mi inače nije redovna i traje 7 dana. Možete li mi reći o čemu se radi?
preporuka je da se uradi jedan kvalitetan ultrazvučni pregled i da uradite beta hcg iz krvi das bi se eventualno videlo da nije negde bila skrivena trudnoća.
Molim vas da mi objasnite nalaz pa testa - iii grupa, blaga diskarioza i hiperhromazija. Dat mi je uput da mi se uradi kolposkopija i pa na gak narodni front. Pošto se pregled zakazuje i na red mogu stići tek u julu molila bih vas da mi objasnite rezultat pa testa.
papa treća grupa može biti a i b, što kod vas nije izdiferencirano. Treća a je obično upalnog porekla i zahteva lečenje a treća b zahteva biopsiju. Ja bih vam preporučio da uzmete macmiror complex vaginalete 12 noći a zatim nakon par dana da ponovite papa bris
u trećem sam mesecu trudnoće i nosila sam urin i urinokulturu na pregled. Nalaz za urin je sledeći: leukociti od 3-6, bakterije dosta i urati amorfni dosta, a za urinokulturu: u 1ml urina izolovano je 90 000 kolonija 1. Saprofita-pretežno 2. Koliformni bacili koliko je to opasno i šta bih ja smela da upotrebljavam da bi se to smanjilo?
verovatno nije urađena urinokultura jer se radi o saprofitinim, neštetnim bakterijama. To pokazuje i nalaz urina. Kada je broj leukocita preko 10, to je znak infekcije.
Imam 28 god imam urođenu kongenitalnu srčanu manu moj doktor mi je sapoštio da ne smijem imati djece ali ja sam imala jedan porođaj koji je nažalost zavrsio tragično moja beba je rođena mrtva molim vas da mi vi saopštite malo opširnije o tome.
u svakom slučaju ukoliko bi ostali trudni, trudnoću bi trebao da vodi jedan iskusan ginekolog i jedan vrstan kardiolog. Sve zavisi koliki je stepen oštečenja vašeg srčanog mišiča i moja je preporuka da se javite kardiologu i da sa njim razgovarate o trudnoći jer sama trudnoća predstavlja veliko opterećenje za srce,
Prikazano 72951-72955 od ukupno 95631 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke