Poštovani,
    Molim vas da mi objasnite nalaz pa testa - iii grupa, blaga diskarioza i hiperhromazija. Dat mi je uput da mi se uradi kolposkopija i pa na gak narodni front. Pošto se pregled zakazuje i na red mogu stići tek u julu molila bih vas da mi objasnite rezultat pa testa.
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 28. 05. 2009.
    • Poštovani,
      papa treća grupa može biti a i b, što kod vas nije izdiferencirano. Treća a je obično upalnog porekla i zahteva lečenje a treća b zahteva biopsiju. Ja bih vam preporučio da uzmete macmiror complex vaginalete 12 noći a zatim nakon par dana da ponovite papa bris