Poštovanje,
    potrebno mi je vaše mišljenje, naime, posljednju mjesečnicu sam imala 18.03.2009 a nakon toga dobila sam slabije krvarenje 09.05 u vidu crvenkastog iscjetka, zatim 19.05 pojačano krvarenje uz jake bolove jajnika i donjeg dijela stomaka. Danas je 27. i još uvijek traje ali je smanjeno i nemam nikakve bolove. Menstruacija mi inače nije redovna i traje 7 dana. Možete li mi reći o čemu se radi?
    Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 28. 05. 2009.
    • Poštovani,
      preporuka je da se uradi jedan kvalitetan ultrazvučni pregled i da uradite beta hcg iz krvi das bi se eventualno videlo da nije negde bila skrivena trudnoća.