Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96175)

  1. Poštovani,
    da li je normalno štucanje u trudnoći?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 02. 06. 2009.
  1. Poštovani,
    imam 19 god i jedan problem. Radila sam vaginalni bris i bris cervikusa i oba rezultata su mi ok, radila sam i urin tu imam povećane leukocite (25-30) ali mi je urinokultura dobra. Problem je što osećam svrab u predelu vagine, a nemam ni crvenilo, ni pojačan sekret. Ne znam da li to ima veze sa odnosom bez zaštite. Pre mesec dana, nakon kog sam popila pilulu jutro posle. Molim vas pomozite. Baš sam uplašena. .
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 02. 06. 2009.
    • Poštovani,
      25 do 3o leukocita u urinu govori u prilog tome da imate urinarnu infekciju bez obzira na nalaz urinokulture, leukocita ne sme da bude vise od 5 do 6, maksimalno do 10. Ponovite nalaz urina i urinokulture u drugoj labaratoriji a do tada pijte čaj od brusnice ili uvin čaj.
      Pozdrav

  1. Poštovani,
    u novembru sam uklanjala kondilome elektokauterom. Danas sam bila na kontroli i doktorka (koja je zamena mojoj doktorki koja je inače skidala kondilome) kaže da ih ne vidi spolja, ali joj se čini da možda ima 2-3 na levom vaginalnom zidu. Mene interesuje da li se ti kondilomi mogu skinuti krioterapijom? Takođe me interesuje da li je bolje da kondilome skida dermatovenerolog ili ginekolog?
    Srdačan pozdrav i unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 02. 06. 2009.
    • Poštovani,
      u svakom slučaju je bolje da ih skida ginekolog. Preporučio bih vam da se kolposkopski izdiferencira da li ima još kondiloma na zidovima rodnice.
      Pozdrav

  1. Poštovani,
    26.3.2009. godine, odstrajeni su mi i materica i jajnici. Za sada se dobro osećam i lekar mi preporučuje odnose. Meni je to rano, ali sam imala odnos 26.5.2009. god. I tom prilikom sam osetila bol, nelagodost u stomaku i pojavilo se bledo roze krvarenje kao posle operacije koje je trajalo jedan dan. Da li je normalno imati odnose tako brzo nakon operacije, da li oporavak treba da traje duže i da li je opasno to što sam prokrvarila?
    Hvala puno

    Odgovoreno: 02. 06. 2009.
    • Poštovani,
      nije rano za stupanje u odnos, ali ne bi trebali da ste prokrvarili, treba otići na pregled ginekologu koji vas je operisao da bi video da li na bataljku rodnice slučajno se nije razvio granulom iz koga je došlo do krvavljenja
      Pozdrav

  1. Doktore,
    ja sam u 7 mjesecu trudnoće i doktor mi je rekao da je mojoj bebi lijeva bočna moždana komora blago dilatirana, okcipitalni rog širine 10.1 mm, atrij lmbk 11.7 mm, frontalni rog širine 9 mm, da li imam razloga za brigu, i šta to treba da znači
    Hvala

    Odgovoreno: 02. 06. 2009.
    • Poštovani,
      znači da postoji smetnja u proticanju cerebrospinalnog likvora. Treba da idete na kontrolu svake druge nedelje da bi se videlo da se ne razvija hidrocefalus ili vodena žablja glava. Morate se obratiti iskusnom ehosoničaru.
      Pozdrav

Prikazano 72716-72720 od ukupno 95632 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460