Poštovani,
    imam 19 god i jedan problem. Radila sam vaginalni bris i bris cervikusa i oba rezultata su mi ok, radila sam i urin tu imam povećane leukocite (25-30) ali mi je urinokultura dobra. Problem je što osećam svrab u predelu vagine, a nemam ni crvenilo, ni pojačan sekret. Ne znam da li to ima veze sa odnosom bez zaštite. Pre mesec dana, nakon kog sam popila pilulu jutro posle. Molim vas pomozite. Baš sam uplašena. .
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 02. 06. 2009.
    • Poštovani,
      25 do 3o leukocita u urinu govori u prilog tome da imate urinarnu infekciju bez obzira na nalaz urinokulture, leukocita ne sme da bude vise od 5 do 6, maksimalno do 10. Ponovite nalaz urina i urinokulture u drugoj labaratoriji a do tada pijte čaj od brusnice ili uvin čaj.