Poštovani,
    26.3.2009. godine, odstrajeni su mi i materica i jajnici. Za sada se dobro osećam i lekar mi preporučuje odnose. Meni je to rano, ali sam imala odnos 26.5.2009. god. I tom prilikom sam osetila bol, nelagodost u stomaku i pojavilo se bledo roze krvarenje kao posle operacije koje je trajalo jedan dan. Da li je normalno imati odnose tako brzo nakon operacije, da li oporavak treba da traje duže i da li je opasno to što sam prokrvarila?
    Hvala puno

    Odgovoreno: 02. 06. 2009.
    • Poštovani,
      nije rano za stupanje u odnos, ali ne bi trebali da ste prokrvarili, treba otići na pregled ginekologu koji vas je operisao da bi video da li na bataljku rodnice slučajno se nije razvio granulom iz koga je došlo do krvavljenja