Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96176)

  1. Poštovani! Prije oko 2 mjeseca bila sam kod ginekologa i uz standardne probleme (povećan ph-oko 6) saznala sam kako imam gardnerellu, upalu jajnika i manji polip na maternici. Upalu sam izliječila antibioticima, gardnerellu vaginaletama, a polip kontroliram pregledima (anemična sam) . Ginekologinja mi je rekla da partneru s kojim sam tada bila prekinula ne govorim ništa o bakteriji jer ona nema nikakve posljedice za njega i da se muškarci sami od sebe izliječe od te bakterije. No nedavno smo se pomirili i gardnerella se ponovno javila. Zanima me mogu li ponovno koristiti vaginalete i što partner treba poduzeti?

    Odgovoreno: 09. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite polypectomiju (skidanje polipa) , jer polyp je posledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis) .
      Pozdrav

  1. Postovani, zanima me do koje nedelje u trudnoci treba da pijem folnu kiselinu? Unapred zahvalna drdacan pozdrav

    Odgovoreno: 09. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Nema, ogranicenja, ali se smatra da posle 5-6 meseca ima manje efekta.
      Pozdrav

  1. Postovani, pijem legravan vec godinama i nije mi se dosad desilo da propustim tebletu ali sad ne znam kako verujte mi pocela sam da pijem drugu tj sledecu kutiju a da nisam napravila pauzu od 7 dana. Sta da radim dal da prestanem odmah pa da napravim pauzu i nastavim kako treba, pijem 4-ti dan drugu kutiju, ili sta? Zamolila bih sto pre da mi odgovorite da znam sta da cinim. Unapred hvala

    Odgovoreno: 08. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Prekinete sa uzimanjem tab. I sacekajte menstruaciju, zatim napravite pauzu jedan ciklus i onda pocinite sa novom kutijom.

      Pozdrav

  1. Postovani, u 27. Nedelji blizanacke trudnoce sam. Isla sam na ultrazvuk, sve je ok, ali kontrolom grlica vaginalnom sondom utvrdjeno je da je 33mm duzine i da je otpoceta tunelizacija 15mm. Dr nije nista pójasnila oko toga. Da li je to u redu za ovaj period trudnoce? Jel to krenulo otvaranje? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 08. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Skracan vam je grlic, savetujem vam da se javite na kliniku da bi proverili da li imate kontrakcije i da biste dobili adekvatnu terapiju.
      Pozdrav

  1. Posle papa testa koji je bio 3 grupa, uradjena mi je biopsija, nalaz je sledeci: dysplasia epithelii squamosi, gradus leviorus (low grade sil) cervicitis uteri. Metaplasia squamosa epithelli glandularum et dysplasia, gradus leviorus. Zanima me da li je nalaz biopsije dobar ili los? Da li ce biti potrebna samo cesca kontrola ili konizacija?

    Odgovoreno: 08. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Lsil – low-grade (niskog stepena) skvamozna intraepitelijalna lezija, je posledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti a ne samo kontrolisati, inace razlicite su prakse u nacinu lecenja.

      mi se bavimo time profesionalno.
      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      064 1188264
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Prikazano 4556-4560 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460