Radila sam bris za hlamidija i bio pozitivan. Medzutim sa obzirom da pred 4 godina kada sam ostala trudna sam radila taj bris i bila negativna resila sam da ponovim bris. Vtori bris negativan. Da napomenem da imam kcer koja e 10 god i sin 4 god. I da sam u monogamnoj vezi. Inace vtori bris sam radila po preporuci doktora koj i te kako sa sigurnoscu je tvrdio da je prvi bris netacan. I sta sad da radim sa tim rzlutata. Doktor kaze da sam cista i da za jednu god dodzem na redovnu kontrolu. Drugo sta me zbunuje u vezi tog brisa je to dali bris pri uzimanja treba da sadrzi krvi odnosno da bude krvav?
Poštovana, Ako je ponovni bris negativan onda nema hlamidju, sto se tice krvi pri brisu savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.
Pozdrav, doktor mi je dijagnostikovao kolpitis i dao mi je vaginalete neopenotran koje meni generalno nista nisu pomogle. . . Da li mi mozete dati predlog o nekim drugim vaginaletama ili bar neke na biljnoj bazi koje ce imati vise efekta?? Unapred zahvalna
Poštovana, Colpitis je posledica upale grlica materice, razlicite su prakse u nacinu lecenja, ako niste zadovoljni terapijom promenite lekara i uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.
mi se bavimo time profesionalno. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Potovani, doktorka mi je na samom pocetku seste nedelje trudnoce rekla da na ultrazvuku vidi gestacijki mesak ali primecuje i "odvajanje horiona". Srcana radnja ploda nije zabelezena. Sta je to odvajanje horiona i koliki je rizik po moju trudnocu? Unapred hvala na odgovoru. Srdacan pozdrav
Postovani molim za pomoc. Radila sam bris na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu. Ureaplazma pozitivna. Hlamidija i mikoplazma negativne. Za terapiju mi je dat vibramicin 2x1 - 7 dana i orvagil vaginalete 7 dana. 04. 05. 2014 potvrdjena trudnoca od 6 nedelja ultrazvukom sto znaci da sam pila vibramicin toku 4 i 5 nedelje trudnoce. Da li to sto sam pila vibramicin ne znajuci da sam trudna moze imati posledica na plod. Poslednji ciklus 28. 03. 2014 pozdrav i puno hvala
Pozdrav. Mozda je glupo al me bas zanima posto sam se raspravljao s djevojkom oko nevinosti, ubjedjuje me da je nevina al stvar je u tome da ja svoja dva prsta kompletno stavim u njen vaginalni otvor, s tim i da je penis nekoliko puta tu usao do pola. Pa sad me zanima vase strucno misljenje o njenom nevinosti ustvari dal je ona nevina, molim vas za odgovor jer me bas ubjedjuje da je devica.
Ako je ponovni bris negativan onda nema hlamidju, sto se tice krvi pri brisu savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.
Pozdrav
Colpitis je posledica upale grlica materice, razlicite su prakse u nacinu lecenja, ako niste zadovoljni terapijom promenite lekara i uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.
mi se bavimo time profesionalno. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Pozdrav
Bez panike, ponovite uz pregled za 2 nedelje.
Pozdrav
Vibramicin (doxyciclin) je kontraindikovan u trudnoci.
Pozdrav
Moguce je ako je himen elasticnog tipa, savetujem da je pregleda ginekolog.
Pozdrav
Prikazano 4561-4565 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke