Radila sam bris za hlamidija i bio pozitivan. Medzutim sa obzirom da pred 4 godina kada sam ostala trudna sam radila taj bris i bila negativna resila sam da ponovim bris. Vtori bris negativan. Da napomenem da imam kcer koja e 10 god i sin 4 god. I da sam u monogamnoj vezi. Inace vtori bris sam radila po preporuci doktora koj i te kako sa sigurnoscu je tvrdio da je prvi bris netacan. I sta sad da radim sa tim rzlutata. Doktor kaze da sam cista i da za jednu god dodzem na redovnu kontrolu. Drugo sta me zbunuje u vezi tog brisa je to dali bris pri uzimanja treba da sadrzi krvi odnosno da bude krvav?

    Odgovoreno: 08. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je ponovni bris negativan onda nema hlamidju, sto se tice krvi pri brisu savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #127816

    • Znaci papa test, cervikalni i vaginalni bris, bris za mikoplazmi i ureplazmi i kolposkopija je provereno i sve je ok.