Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96176)

  1. Postovani dr. , imao sam na ruci poprilicnu kolicinu sperme tj. Citav ejakulat. U tom trenutku je naisla moja cimerka i pozdravili smo se. Ona je nakon toga otisla u kupatilo i samozadovoljavala se svojom rukom na kojoj je sigurno bilo moje sperme. (rekla mi je da nije prala ruke nakon naseg pozdrava) sada smo u panici da nije slucajno ostala trudna. Da li su vitalni spermatozoidi mogli preci sa moje na njenu ruku, pa sa njene ruke u vaginu? Molim vas da mi odgovorite. Kakve su sanse za zacece ovim putem?

    Odgovoreno: 11. 05. 2014.
  1. Postovani, mom suprugu je dijagnostikova e. Coli u spermi. Zanima me da li je i ja imam posto smo pre postavljanja dijagnoze imali nezasticen seksualni odnos. Hvala na idgovoru

    Odgovoreno: 11. 05. 2014.
    • Poštovani,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.
      Pozdrav

  1. Da li smem da se suncam u solarijumu posle totalne laparaskopske histerektomike koja je uradjena 08. 04. 2014? Hvala.

    Odgovoreno: 11. 05. 2014.
  1. Postovani doktrore, koliko dugo spermatozoidi mogu preziveti na vazduhu i biti sposobni za oplodnju? Naime, pre neki dan sam decka oralno zadovoljavala, ispljunula sam spermu u ulozak (neotpakovan) i vratila ga u kesicu sa ostalim, cistim uloscima. Odmah sam krenula kuci i tu kesicu sa cistim i tim jednim prljavim bacila u kontejner, kada sam se okrenula jedna romkinja je uzela tu kesicu ponela sa sobom. Sad sam u panicnom strahu da ona ovim putem ne ostane trudna i moj decko ne dobije dete. Bojim se da ona taj ulozak misleci da je cist ne unese u svoju vaginu ili ako vidi tecnost na ulosku ne unese istu. Bojim se da mu kazem sta sam uradila. Molim vas za pomoc!!!

    Odgovoreno: 09. 05. 2014.
  1. Dobar dan, imala bih pitanje. Tokom seksa sa deckom sam izlucila podosta sekreta, pri tome sam se uplasila da nije on svrsio, ali nije. Da li mozete da mi objasnite zasto je to tako? Malo sam uplasena, ne koristimo kondom ali na 'vreme' prekinemo.

    Odgovoreno: 09. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je taj sekret bezbojan, bez mirisa, nemate svrab ili peckanje i nemate smetnje prlikom odnosa, onda je to normalno, u protivnom uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.
      Pozdrav

Prikazano 4551-4555 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460