Dobar dan, imala bih pitanje. Tokom seksa sa deckom sam izlucila podosta sekreta, pri tome sam se uplasila da nije on svrsio, ali nije. Da li mozete da mi objasnite zasto je to tako? Malo sam uplasena, ne koristimo kondom ali na 'vreme' prekinemo.

    Odgovoreno: 09. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je taj sekret bezbojan, bez mirisa, nemate svrab ili peckanje i nemate smetnje prlikom odnosa, onda je to normalno, u protivnom uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.