Postovani dr. , imao sam na ruci poprilicnu kolicinu sperme tj. Citav ejakulat. U tom trenutku je naisla moja cimerka i pozdravili smo se. Ona je nakon toga otisla u kupatilo i samozadovoljavala se svojom rukom na kojoj je sigurno bilo moje sperme. (rekla mi je da nije prala ruke nakon naseg pozdrava) sada smo u panici da nije slucajno ostala trudna. Da li su vitalni spermatozoidi mogli preci sa moje na njenu ruku, pa sa njene ruke u vaginu? Molim vas da mi odgovorite. Kakve su sanse za zacece ovim putem?

    Odgovoreno: 11. 05. 2014.

Komentari na pitanje: #127876

    • Dragi doktoreimam jedno pitanje koje me muci. Moj brat je imao ceo ejakulat na rukama nakon masturbacije. Dodirnuo je kvaku na vratima od kupatila kada je otvarao vrata. Nakon par minuta sam ja isla u to isto kupatilo, desnom rukom dodirnula kvaku i tamo se samozadovoljavala tom istom rukom. Da li je moguce da sam ovim putem unela njegove spermatozoide i da cu ostati trudna. Hvala na odgovoru. Da li je transfer njegova ruka, objekat, moja ruka moguc? I ako jeste u kom vremenskom intervalu se ovo moralo odigrati da ja ostanem trudna. Ocajna sam.