Postovani, u 27. Nedelji blizanacke trudnoce sam. Isla sam na ultrazvuk, sve je ok, ali kontrolom grlica vaginalnom sondom utvrdjeno je da je 33mm duzine i da je otpoceta tunelizacija 15mm. Dr nije nista pójasnila oko toga. Da li je to u redu za ovaj period trudnoce? Jel to krenulo otvaranje? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 08. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Skracan vam je grlic, savetujem vam da se javite na kliniku da bi proverili da li imate kontrakcije i da biste dobili adekvatnu terapiju.