Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96172)

  1. Ginekologija poštovani, nakon uklanjanja kondiloma laserskim putem meni se čak i posle osam meseci sluzokoža na malim usnama nije u potpunosti oporavila. Nemam ranica, ali je dosta crvena i peče. Radila sam sve analize, nemam bakterija i gljivica ni u vaginalnom i cervikalnom brisu ni u mokraći. Koristila sam makmiror kompleks kremu, kansen, herbalm, beloderm, triderm i ovestin ali nije baš puno pomoglo. Ne koristim dnevne uloške, omekivače ni jake sapune, nosim isključivo pamučan veš. Inače pijem laktogin za floru. Ako biste mi preporučili neku drugu kremu ili neki tretman koji bi pomogao da se ta sluzokoža obnovi. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.
  1. Koje lekove mogu da koristim u slucaju da imam bakterije ili gljivice, bez odlaska ginekologu?

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.
  1. Poštovani, imam problem, što iz leve dojke, vrlo često primećujem da postoji beli iscedak. Zanima m o čemu se radi, želim da napomenem da još nijednom nisam rađala. Unapred zahvalna na odgovoru

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Uradite nalaz prolaktina iz krvi, i javite se vašem ginekologu,. Da li pijete neke lekove. '?
      Pozdrav

  1. Postovani, molim vas da mi odgovorite sto pre, jako sam nervozna. . . Vec pet meseci sa suprogom pokusavamo da "napravimo bebu", ali nece pa nece. Menstruacila mi je redovna na 28 dana, papa ii. . . Imam 23 god a moj suprug 26. Da li imam razloga za paniku? Sta treba da uradimo, kod doktora da se obratimo za pomoc? Unapred hvala

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Prvo da suprug uradi nalaz spermogramaq nakon apstinencije od 3 do 5 dana, budući da je i muškarac u 40 posto slučajeva uzročnik bračne neplodnosti,. Inaće imajte nodnose od 11 do 16 dana računajući od prvog dana menstruacije, kada se oćekujwe ovulacija, tj sazrevanje i prskanje jajne čelije,.
      Pozdrav

  1. Postovani doktore, u januaru sam imala spontani pobacaj u 8 nedelji i od tada nikako da ostanem trudna. Isla sam u jednu priv kliniku u beogradu da vidim u cemu je problem. Tamo su mi rekli da imam miom na spoljnjem zidu materice i da treba raditi laparaskopiju. Isla sam da cujem i drugo misljenje i drugi lekar je rekao da nemam nista da sam zdrava. Da li miom mora da se vidi na bilo kojem uzv?

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Miom ukoliko postoji vidi se na svakom ultrazvučnom pregledu ali ima doktora koji znaju i koji ne znaju ultrazvučnu dijagnostiku, sam taj miom i ukoliko ga imate na spoljnjem zidu nije prepreka da ostanete trudni,. Uradite briseve na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu, cervikalni bris, neka vam lekar prati ovulaciju i idite na ciljane odnose, a ako to sve ne uspije za 3 do 4 meseca uradite hsg, tj snimanje uterusa i prohodnosti jajovoda,.
      Pozdrav

Prikazano 13131-13135 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460