Osećam neprijatan pritisak u donjem desnom delu stomaka, kao da tu nešto hoće da pukne. "Zateže" me u predelu desnog jajnika već nekoliko meseci. Sa ginekološke strane je sve u redu. Krvna slika takođe u redu. Osećam nadutost u stomaku i imam gasove. Primetila sam i iscedak neprijatnog mirisa posle velike nužde. Zanima me šta može biti uzrok svemu tome?
Poštovana,
Opis smetnji je nedovoljan da bi se mogao dati sigurniji odgovor. Molim vas, dođite sa svom dosadašnjom medicinskom dokumentacijom na pregled.
Pozdrav
Voljenog brata, liječnika (17 en.) nedjeljom i on ponaša dodatak. Ipak, on ne uzima vodu proždrljivost, ili hranu. Svi povrata. Bojim se da to nije on iz kuće i lutanja ili crijeva priraslica. Chitajuci online. Tu muchin simptomi, upala suginami, podochnjake. Doktori shok poze u svojoj spavaćoj sobi. 1 da5 roditelji insistirali da sam ga i još jedan gost uzeti. Hvala unaprijed.
Bolujem od dijabetesa i u zadnje vreme imam bolove u bubrezima, kao i strašno veliki vodeni proljev koji nekad ne mogu da zaustavim. Zanima me Vaše mišljenje?
Poštovani,
Diabetogene dijareje su ponekad deo kliničke slike, odnosno nepoželjnog toka same osnovne bolesti.
Lečenje zahteva klinički pregled, uvid u dosadašnji tok, terapiju i sadašnje stanje. Na osnovu čega će se planirati eventualno dodatna ispitivanja i terapija.
Dođite na pregled.
Pozdrav
Imam probadanje sa leve strane pod rebarnim lukom. Muči me osećaj nelagode u stomaku, osećaj pritiska, tup podnošljiv ali dosadan bol. Prošle godine mi je rađen ultrazvuk stomaka dva puta, nalaz uredan. Pre dve godine gastroskopija. Prisustvo helikobakterije uz gastritis ostali nalaz uredan. Moze li helikobakter da izaziva ova stanja. Imam i elongiran želudac (elongatio verticuli), takođe tada otkriven. Od pre 5 do 6 godina sam hipohondričan i imam strahove od kojekakvih bolesti. Apetit mi je normalan, imam 3-4 obroka dnevno. Stolica normalna, uredna. Imam 35 god. Visok sam 202 cm, težak 103 kg. Voleo bih da čujem Vaše mišljenje?
Poštovani,
Moguće je da su vaše smetnje izazvane gastritičnim uzrokom. Ukoliko niste uradili eradikaciju Helikobakter Pylori, uradite je sada, ali molm vas predhodno uradite izdisajni test na Helikobakter Pylori.
Pozdrav
Imao sam probleme sa neredovnom stolicom, promenama u obliku stolice, kao i jako težak odlazak u wc, uz povremene bolove u stomaku, otprilike na 3 nedelje. Uradio sam analize krvi i sve je bilo u redu. Takođe, bio sam kod hirurga i urađen mi je ultrazvuk abdomena dva puta i kaže da su svi organi u fenomenalnom stanju, samo da imam gasove u crevima. Da li se eventualan problem može videti putem ultrazvuka? Trebam li se brinuti i dalje raditi dodatne analize i preglede ?
Poštovani,
Šta znači "promene u obliku stolice". Jako težak odlazak, pretpostavljam da ste hteli da kažete da imate jako tvrdu stolicu.
Bilo bi potrebno uraditi barem anoskopski pregled, a svakako treba uraditi klinički pregled.
Pozdrav
Opis smetnji je nedovoljan da bi se mogao dati sigurniji odgovor. Molim vas, dođite sa svom dosadašnjom medicinskom dokumentacijom na pregled.
Pozdrav
Nažalostnisam razumeo pitanje i stoga nisam u stanju da vam dam odgovor. Neka vam neko pomogne u pisanju teksta pitanja
Pozdrav
Diabetogene dijareje su ponekad deo kliničke slike, odnosno nepoželjnog toka same osnovne bolesti.
Lečenje zahteva klinički pregled, uvid u dosadašnji tok, terapiju i sadašnje stanje. Na osnovu čega će se planirati eventualno dodatna ispitivanja i terapija.
Dođite na pregled.
Pozdrav
Moguće je da su vaše smetnje izazvane gastritičnim uzrokom. Ukoliko niste uradili eradikaciju Helikobakter Pylori, uradite je sada, ali molm vas predhodno uradite izdisajni test na Helikobakter Pylori.
Pozdrav
Šta znači "promene u obliku stolice". Jako težak odlazak, pretpostavljam da ste hteli da kažete da imate jako tvrdu stolicu.
Bilo bi potrebno uraditi barem anoskopski pregled, a svakako treba uraditi klinički pregled.
Pozdrav
Prikazano 871-875 od ukupno 4045 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke