Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96175)

  1. Postovana, molim Vas da mi odgovorite na pitanja, 1.Koliko je bitno ciscenje organizma od toksina? 2.Na koje se sve nacine ono moze postici? 3.Kolko je pouzdana kolonoterapija i da li je Vi preporucujete i koliko cesto? 4.Koji su najpouzdaniji nacini za otklanjanje celulita i zbog cega se on stalno vraca iako se uglavnom zdravo hranim i vezbam? Srdacan pozdrav,Simona.

    Odgovoreno: 05. 09. 2008.
    • naravno da je bitno, ali nije uopste neophodno, zdrav organizam radi to sam najbolje, nemam sopstven iskustva sa kolonoterapijom koja se ne radi u mojoj ambulanti, dobijam samo gotove rezultate kolega, celulit stvaraju nasledje, nepravilna ishrana, nedovoljan unos tecnosti i nekretanje, a otklanjaju ga masaze, odgovarajuća ishrana i kreme

  1. Postovanje i unapred hvala,
    imam pitanje u vezi rođjaka koji boluje od karcinoma debelog creva, poodmakle metastaze, bolest se naime proširila na karlicu i sada i na pluća. Moje pitanje je u vezi sa lekovima protiv bolova, pošto trpi nepodnošljivu bol. Trenutno koristi flastere na koje postaje imun, trodon injekcije, koji mu ne prijaju, izazivaju mu mučninu, a pije i kapi metadona. Pošto mu ništa od toga ne pomaže molila bih Vas za savet, šta može osim toga da koristi što bi mu umanjilo bol.
     

    Odgovoreno: 05. 09. 2008.
    • Postovana,
      Najbolje bi bilo da kontaktirate Odeljenje za terapiju bola, koje se nalazi u sklopu Klininike za onkologiju Kliničkog centra Niš, Dr Ružica Lilić, farmakolog, da bi stručno bila određena terapija protiv bola.
      Srdačno

  1. Postovani, da li suplementi u vidu proteina, amino kiselina, creatina i.t.d. imaju stetna dejstva (ako se uzimaju u preporucenim kolicinama proizvodjaca) i ako imaju koja su?

    Odgovoreno: 05. 09. 2008.
  1. Da li je whey protein stetan za organe u organizmu?

    Odgovoreno: 05. 09. 2008.
  1. Poštovani, imam problema sa menstrualnim ciklusom, jer već dvije godine nisam dobila prirodnim putem, vec uz pomoc tableta prim nor 5, koje mi je preporucio moj ginekolog. Nakon dvije godine su me uputili na vadjenje hormonskih nalaza, jer mi je ultrazvuk sasvim uredan, nemam cak ni zacetak ciste. Moj edokrinolog mi je rekao da su u pitanju policiklicni jajnici, te da ponovo uradim nalaze istih. Sto sam i uradila sljedeci su rezultati: TSH (4,8 mlU/I) , FT4(13,9 pmol/l), FT3 (5,1pmol/l),Anti Tg (60,2IU/ml),Anti TPO(>600 IU/ml) . Takodje, secer mi je uredu.  Jednom rijecu sve je uredu, a ja nemam menstruacije nikako, jos uvijek nisam imala odnose, tako da ultrazvuke druge vrste ne mogu raditi. Ako ste se susretali sa ovim problemom, molim Vas da mi kazete misljenje i uputite me! Molim Vas sto prije da mi odgovorite i jos cekam nalaze od c-peptida. Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 05. 09. 2008.
    • Vas endokrinolog je verovatno u pravu sto se tice Vase ginekoloske dijagnoze. PCOSy- sindrom policisticnih jajnika. To je skup razlicitih vise ili manje izrazenih simptoma : anovulatorni ciklusi, retke menstruacije, gojaznost, insulinska rezistencija, pojacana dlakavost, hormonski dizbalans, posledicni sterilitet. Potrebno je da Vas sagleda ginekolog koji se bavi ginekoloskom endokrinologijom- da se pre svega uradi hormonski status hormona hipofize i jajnika i da se po nalazu rezultata sprovede korekcija.

Prikazano 86731-86735 od ukupno 95632 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460