pojavile su mi se promene na koži, na ramenu i nadlaktici, u vidu pečata. Nije crveno, ne svrbi, samo se koža peruta na tom delu. Takođe imam problem što mi na leđima od svakog mitisera ostaje flekica i neće da spadne dok ne osunčam. Tada prođe ali se opet pojave.
moguće je da se radi o površnoj gljivičnoj infekciji, poznatoj kao pitirijaza. Ne pišete da li ste pokušavali sa nekim lekovima. Ako niste, pokušajte sa kremovima protiv gljivica - daktanol ili kansen.
Poštovani dr Todoroviću,
radila sam
vaginalni bris i rezultat je
3a grupa sekreta. Koje bi
vaginalete po vašem mišljenju mogla da koristim, a da ne smetaju
dojenju, pošto imam
bebu od tri meseca i dojim je? Moj doktor mi je rekao da koristim
macmiror još dok rezultat nije bio gotov, a pročitala sam i da pri korišćenju ovih vaginaleta mora da se prekine dojenje. Ja to ne bih želela, pa vas pitam šta bih mogla drugo da koristim?
Hvala unapred!
Poštovana,
Možete slobodno koristiti
macmiror, neće vam naškoditi. Mogu se davati i u
trudnoći. Ali ako vam je
sekret III a grupa nemate potreba za
terapijom, to je
uredan nalaz.
Pozdrav
Poštovana,
Molim vas moje pitanje je ja sam pravila operaciju da potpuno nemam decu znači
steralizaciju. Ali sada su mi pravili
test krvi gde se vidi da ja imam
pcos. Moje pitanje je da li je to uzrok mog problema.
Hvala
Poštovana,
Niste jasni u svom pitanju. Vama je koliko sam razumela urađena
sterilizacija, a sada su vam se
ciklusi proredili, pa su vam u odnosu na vrednosti
hormona dijagnostifikovali
sindrom policističnih jajnika. Ako su vam do sterilizacije ciklusi bili uredni pretpostavljam da je u pitanju nešto drugo. Ispitajte
funkciju štitne žlezde i nadbubrega. Ako nisam dobro razumela postavite pitanje ponovo.
Pozdrav
Poštovani,
moje pitanje je veoma složeno. Pre devet godina imala sam
kancer grlića materice. Od
terapije sprovedena je samo terapija
zračenja (unutrašnje i spoljašnje). Rezultat poslednjeg
ultrazvuka ukazuje da se levi
jajnik skoro ni ne prikazuje, a desni je uz
uterus dim. 17x12mm. Uradila sam pre dve nedelje
hormonski status i to:
fsh 43,9 iu/l i
estradiol 28,1 pg/ml. Da li postoji neka mogućnost za
veštačku oplodnju, kakva bi bila procedura i ukoliko je moguće koje su to institucije kojima bih se mogla obratiti. Imam 40god.
Hvala
Poštovana,
Ne želim vas razočarati, ali su vam mogućnosti objektivno vrlo male. Imate opciju da se raspitate za
donora jajne ćelije pošto ste vi u
arteficijelnoj menopauzi, i pitanje je da li bilo kakva shema stimulacije kod vas može išta uraditi. Koliko ja znam to radi veoma malo
centara za veštačku oplonju u Evropi. Pokušajte negde, ukoliko to želite. Ne mogu vam tačno reći koji su to centri. Probajte u nekoj od ustanova koje su za to specijalizovane, pretpostavljam da oni imaju informacije o tome.
Srdačno
radila sam vaginalni bris i rezultat je 3a grupa sekreta. Koje bi vaginalete po vašem mišljenju mogla da koristim, a da ne smetaju dojenju, pošto imam bebu od tri meseca i dojim je? Moj doktor mi je rekao da koristim macmiror još dok rezultat nije bio gotov, a pročitala sam i da pri korišćenju ovih vaginaleta mora da se prekine dojenje. Ja to ne bih želela, pa vas pitam šta bih mogla drugo da koristim?
Hvala unapred!
Možete slobodno koristiti macmiror, neće vam naškoditi. Mogu se davati i u trudnoći. Ali ako vam je sekret III a grupa nemate potreba za terapijom, to je uredan nalaz.
Pozdrav
Molim vas moje pitanje je ja sam pravila operaciju da potpuno nemam decu znači steralizaciju. Ali sada su mi pravili test krvi gde se vidi da ja imam pcos. Moje pitanje je da li je to uzrok mog problema.
Hvala
Niste jasni u svom pitanju. Vama je koliko sam razumela urađena sterilizacija, a sada su vam se ciklusi proredili, pa su vam u odnosu na vrednosti hormona dijagnostifikovali sindrom policističnih jajnika. Ako su vam do sterilizacije ciklusi bili uredni pretpostavljam da je u pitanju nešto drugo. Ispitajte funkciju štitne žlezde i nadbubrega. Ako nisam dobro razumela postavite pitanje ponovo.
Pozdrav
moje pitanje je veoma složeno. Pre devet godina imala sam kancer grlića materice. Od terapije sprovedena je samo terapija zračenja (unutrašnje i spoljašnje). Rezultat poslednjeg ultrazvuka ukazuje da se levi jajnik skoro ni ne prikazuje, a desni je uz uterus dim. 17x12mm. Uradila sam pre dve nedelje hormonski status i to: fsh 43,9 iu/l i estradiol 28,1 pg/ml. Da li postoji neka mogućnost za veštačku oplodnju, kakva bi bila procedura i ukoliko je moguće koje su to institucije kojima bih se mogla obratiti. Imam 40god.
Hvala
Ne želim vas razočarati, ali su vam mogućnosti objektivno vrlo male. Imate opciju da se raspitate za donora jajne ćelije pošto ste vi u arteficijelnoj menopauzi, i pitanje je da li bilo kakva shema stimulacije kod vas može išta uraditi. Koliko ja znam to radi veoma malo centara za veštačku oplonju u Evropi. Pokušajte negde, ukoliko to želite. Ne mogu vam tačno reći koji su to centri. Probajte u nekoj od ustanova koje su za to specijalizovane, pretpostavljam da oni imaju informacije o tome.
Srdačno
interesuje me već 2 meseca dobijam menstruaciju 10 dana ranije nego prethodni mesec? Da li je to zabrinjavajuće?
Hvala
Može biti kao posledica infekcije ali i hormonskog poremećaja. Morate na pregled.
Pozdrav
Prikazano 73841-73845 od ukupno 95639 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke