Poštovana,
    Molim vas moje pitanje je ja sam pravila operaciju da potpuno nemam decu znači steralizaciju. Ali sada su mi pravili test krvi  gde se vidi da ja imam pcos. Moje pitanje je da li je to uzrok mog problema.
    Hvala

    Odgovoreno: 12. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Niste jasni u svom pitanju. Vama je koliko sam razumela urađena sterilizacija, a sada su vam se ciklusi proredili, pa su vam u odnosu na vrednosti hormona dijagnostifikovali sindrom policističnih jajnika. Ako su vam do sterilizacije ciklusi bili uredni pretpostavljam da je u pitanju nešto drugo. Ispitajte funkciju štitne žlezde i nadbubrega. Ako nisam dobro razumela postavite pitanje ponovo.