Zdravo. Imam jedan mali problem, juce ujutru mi se pojavila kao neka kvrzica na jeziku, sa strane. Inace imam pri dnu jezika, ali nekada se vide, nekada ne, ali to mislim da svako mora imati. Boli me kada gutam hranu, nekako zakacim to kad jedem. Pa me zanima sta Vi mislite o cemu je rec? Nosim fiksnu protezu, pa mozda je neka iritacija od nje..
Postovanje devojcica 2 godine bila je bolesna i i imala peckanje dok mokri da bi ispila 2 kutije antibiotika. Nakon toga se ponovo prehladila urafili smo bris i urin. Rezultat je u nosu bakterija Moraxella catarrhalis i u grlu bakterija haemophilus sp kao i Candida sp. Urin bakterija 1.. leukociti 2.
Canduda je verovatno od prethodnih antibiotika a bkaterije koje ima u grlu i nosu opet mora antibiotik sto ce pogorsati candidu. Sta mi je pametno raditi? Rezultati su stigli nakon 7 dana. Njoj je bolje ali opet mora nesto. I za kandidu i bakteriju.
Dobar dan. Prije tri mjeseca zabolio me zub (na skali 1 od 10, intenzitet 4) (sedmica u koju je ugradjena plomba prije tri godine), tri dana kasnije nakon obroka krenula je konstantna bol (na skali 1 od 10, intenzitet 8) prilikom jela i prilikom mirovanja. Ukljuceni su mi antibiotici i nakon 7 dana intenzivna bol je nestala, stanje se smirilo i opet sam mogao da jedem tom stranom ali bol je jos uvijek bila prisutna tokom jela (na skali od 1 do 10, mozda 2), stomatolog mi je pogledao zub i rekao da je dobar i da nema tu sta da se radi. Mjesec dana kasnije bol prilikom obroka je ponovo intenziteta 4 i koja bi mi trebala biti dalja procedura i sta bi moglo biti u pitanju?
Zdravo. Imam jedan mali problem, juce ujutru mi se pojavila kao neka kvrzica na jeziku, sa strane. Inace imam pri dnu jezika, ali nekada se vide, nekada ne, ali to mislim da svako mora imati. Boli me kada gutam hranu, nekako zakacim to kad jedem. Pa me zanima sta Vi mislite o cemu je rec? Nosim fiksnu protezu, pa mozda je neka iritacija od nje..
Odgovoreno: 11. 12. 2023.Postavite sliku jezika
Postovanje devojcica 2 godine bila je bolesna i i imala peckanje dok mokri da bi ispila 2 kutije antibiotika. Nakon toga se ponovo prehladila urafili smo bris i urin. Rezultat je u nosu bakterija Moraxella catarrhalis i u grlu bakterija haemophilus sp kao i Candida sp. Urin bakterija 1.. leukociti 2. Canduda je verovatno od prethodnih antibiotika a bkaterije koje ima u grlu i nosu opet mora antibiotik sto ce pogorsati candidu. Sta mi je pametno raditi? Rezultati su stigli nakon 7 dana. Njoj je bolje ali opet mora nesto. I za kandidu i bakteriju.
Odgovoreno: 11. 12. 2023.Odnesite te nalaze kod vaseg pedijatra koji ce celovito sagledati problem deteta od 2 godine.
Postovanje!Molim za cijenu zatezanja lica i uklanjanja mladeza,kao i da li radite u CGori?Hvala!
Odgovoreno: 11. 12. 2023.Poštovana,
za sve informacije pozovite Stetoskop na br 063687460,
srdacan pozdrav,
Postovani Iz Crne Gore dolazim za BG od 30 decembra do 3 januara u Bg Dal bih mogao u tom periodu da zakazem pregled ? Ranko Zlaticanin
Odgovoreno: 11. 12. 2023.Postovani,
naravno pozovite Strtoskop na br 063687460,
srdacan pozdrav,
Dobar dan. Prije tri mjeseca zabolio me zub (na skali 1 od 10, intenzitet 4) (sedmica u koju je ugradjena plomba prije tri godine), tri dana kasnije nakon obroka krenula je konstantna bol (na skali 1 od 10, intenzitet 8) prilikom jela i prilikom mirovanja. Ukljuceni su mi antibiotici i nakon 7 dana intenzivna bol je nestala, stanje se smirilo i opet sam mogao da jedem tom stranom ali bol je jos uvijek bila prisutna tokom jela (na skali od 1 do 10, mozda 2), stomatolog mi je pogledao zub i rekao da je dobar i da nema tu sta da se radi. Mjesec dana kasnije bol prilikom obroka je ponovo intenziteta 4 i koja bi mi trebala biti dalja procedura i sta bi moglo biti u pitanju?
Odgovoreno: 11. 12. 2023.promenite stomatologa
Prikazano 6131-6135 od ukupno 95631 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke