Postovani upravo sam prebolila koronu I primjetila sam ispod jezika na onoj resici na dnu neku bjelu izraslinu manj od zrna rize Protezu ima i dole i gore Bole me desni ali ta izraslina me brine Bila sam kod stomatologa on je pipao desni ali nije nista rekao za tu izralinu nije moguce da je nije video Samo napravio termin za 3D vilice zbog planiranih implatata Sta to moze da bude na toj resici lijevo
Imam karijes uznapredovali na donjoj šestici koji već neko vreme povremeno boli i sad mi se pojavio otok ispod donje vilice ka vratu. Nije veliki ali primeti se. Boli na dodir i na veliko pomeranje jezika i neprijatan je osećaj. Da li se radi o zubnoj cisti i koje je moguće rešenje? Hvala
Poštovani, molim za mišljenje o leku Prolia za osteoporozu. Često sam naišla na iskustva pacijenata da utiče na nekrozu vilične kosti, zanima me da li je to tačno i da li se ste susretali sa tim u praksi.
Zahvaljujem na odgovoru
2019te Sam polomio jagodicnu kost I orbitu oka na Ako vidim iako mi je da donja kost.ispod oka kriva a operisali su mi jagodicnu kost ali.mislim da to nista Nisu uradili kako treba jel je bilo isto kao I posle povrede znaci to lice mi je uvuceno I Dan Dana's I visi mi koza posle dve godine odem opet na maksifacijalnu.oni snime kazu dobra ti je jagodicna kost e sad valjda njih briga sto mi lice asimetricno I sto imam zbog toga problema sa kozom na toj strani I sto mi visi lice nesta reko bolje da neoperisemo unakazicemo te mozda Jos vise ti se Javi Ako ti smetam I vidis duple slike a ja nemogu zivim stim briga mene sto je asimetricno lice.nego mi na tu strani lica visi koza I meko I izlaze mi masnoce iz crvenila dok na drugom licu okrugli cverst nikakav problem nemam neznam sta da radim I gde da idem
Poštovani,
Već godinama imam izrasline ispod levog i desnog uha, zbog lošeg zagrižaja i generalno imam problem sa viličnim zglobom. Nosim fiksnu protezu i od nedavno je jedan doktor utvrdio da se mozda radi o atipičnoj neuralgiji trigeminusa. Moje pitanje je, da li ove izrasline mogu biti uzrok, odnosno pritiskati nerv i kome se obratiti te kako proveriti?
Hvala
Postovani upravo sam prebolila koronu I primjetila sam ispod jezika na onoj resici na dnu neku bjelu izraslinu manj od zrna rize Protezu ima i dole i gore Bole me desni ali ta izraslina me brine Bila sam kod stomatologa on je pipao desni ali nije nista rekao za tu izralinu nije moguce da je nije video Samo napravio termin za 3D vilice zbog planiranih implatata Sta to moze da bude na toj resici lijevo
Odgovoreno: 11. 12. 2023.ne mogu se izjasniti samo na osnovu opisa
Dobar dan,
Imam karijes uznapredovali na donjoj šestici koji već neko vreme povremeno boli i sad mi se pojavio otok ispod donje vilice ka vratu. Nije veliki ali primeti se. Boli na dodir i na veliko pomeranje jezika i neprijatan je osećaj. Da li se radi o zubnoj cisti i koje je moguće rešenje? Hvala
Odgovoreno: 11. 12. 2023.resenje je da se javite stomatologu pa da se vidi sta se moze uciniti po pitanju zuba
Poštovani, molim za mišljenje o leku Prolia za osteoporozu. Često sam naišla na iskustva pacijenata da utiče na nekrozu vilične kosti, zanima me da li je to tačno i da li se ste susretali sa tim u praksi. Zahvaljujem na odgovoru
Odgovoreno: 11. 12. 2023.nisam imao takva iskustva
2019te Sam polomio jagodicnu kost I orbitu oka na Ako vidim iako mi je da donja kost.ispod oka kriva a operisali su mi jagodicnu kost ali.mislim da to nista Nisu uradili kako treba jel je bilo isto kao I posle povrede znaci to lice mi je uvuceno I Dan Dana's I visi mi koza posle dve godine odem opet na maksifacijalnu.oni snime kazu dobra ti je jagodicna kost e sad valjda njih briga sto mi lice asimetricno I sto imam zbog toga problema sa kozom na toj strani I sto mi visi lice nesta reko bolje da neoperisemo unakazicemo te mozda Jos vise ti se Javi Ako ti smetam I vidis duple slike a ja nemogu zivim stim briga mene sto je asimetricno lice.nego mi na tu strani lica visi koza I meko I izlaze mi masnoce iz crvenila dok na drugom licu okrugli cverst nikakav problem nemam neznam sta da radim I gde da idem
Odgovoreno: 11. 12. 2023.tesko je razluciti obzirom na los pravopis. Po slici se ne uocava izrazita asimetrija. Posavetujte se sa jos nekim hirurgom.
Poštovani, Već godinama imam izrasline ispod levog i desnog uha, zbog lošeg zagrižaja i generalno imam problem sa viličnim zglobom. Nosim fiksnu protezu i od nedavno je jedan doktor utvrdio da se mozda radi o atipičnoj neuralgiji trigeminusa. Moje pitanje je, da li ove izrasline mogu biti uzrok, odnosno pritiskati nerv i kome se obratiti te kako proveriti? Hvala
Odgovoreno: 11. 12. 2023.ne bi trebalo mada ne znam o cemu je rec, morate se javiti na pregled.
Prikazano 6136-6140 od ukupno 95631 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke