Imam godinama izrasline ispod levog i desnog uha, i generalno problem sa zagrižajem i viličnim zglobom. Odnedavo je jedan doktor na tragu dijagnoze neke vrste neuralgije trugeminusa, budući da imam bolove u licu i vilici. Moje putanje je, da li ove izrasline mogu biti uzrok prutiskajući nerv i kako da proverim?
Hvala unapred na odgovoru
Postovani,
Izvadila sam umnjake.
Imam bolove na jednoj strani lica koji se proteze i na vrat. Bol se pojacava nocu. Stomatolog pregledao zube i kazu da bol nije do toga. Kome se obratiti i koje preglede uraditi?
Hvala
Postovani,imam sina 18 godina,u pitanju je gojaznost ,ima preko 180 kg .zanima nas operacija zeludca. Da li moze on to da uradi,kakve su pripreme prije operacije? hvala lp
Dobar dan
Juce (7 Decembar) sam popravljao zub (mislim da je u pitanju petica/sestica) i stavljen mi je lek. Ne znam kako da opisem, lek ima nekako kiselkast i jak ukus i intenzivan miris. Problem je u tome sto zub boli. Da li je to normalno i da li treba otici ponovo stomatologu?
Postovanje. Bebi od 10 meseci se pojavio rekla bih cirkularni karijes. Ici cemo kod stomatologa nego me zanima kako se resava, zasto se javlja, pritom beba ne unosi secer, sokice i tome slicno. Hvala unapred puno.
Postovani,
Imam godinama izrasline ispod levog i desnog uha, i generalno problem sa zagrižajem i viličnim zglobom. Odnedavo je jedan doktor na tragu dijagnoze neke vrste neuralgije trugeminusa, budući da imam bolove u licu i vilici. Moje putanje je, da li ove izrasline mogu biti uzrok prutiskajući nerv i kako da proverim? Hvala unapred na odgovoru
Odgovoreno: 11. 12. 2023.morate se javiti na pregled da se utvrdi o cemu se radi
Postovani, Izvadila sam umnjake. Imam bolove na jednoj strani lica koji se proteze i na vrat. Bol se pojacava nocu. Stomatolog pregledao zube i kazu da bol nije do toga. Kome se obratiti i koje preglede uraditi? Hvala
Odgovoreno: 11. 12. 2023.javite se maksilofacijalnom hirurgu
Postovani,imam sina 18 godina,u pitanju je gojaznost ,ima preko 180 kg .zanima nas operacija zeludca. Da li moze on to da uradi,kakve su pripreme prije operacije? hvala lp
Odgovoreno: 11. 12. 2023.pogresili ste oblast
Dobar dan Juce (7 Decembar) sam popravljao zub (mislim da je u pitanju petica/sestica) i stavljen mi je lek. Ne znam kako da opisem, lek ima nekako kiselkast i jak ukus i intenzivan miris. Problem je u tome sto zub boli. Da li je to normalno i da li treba otici ponovo stomatologu?
Odgovoreno: 11. 12. 2023.javite se nadleznom stomatologu svakako.
Postovanje. Bebi od 10 meseci se pojavio rekla bih cirkularni karijes. Ici cemo kod stomatologa nego me zanima kako se resava, zasto se javlja, pritom beba ne unosi secer, sokice i tome slicno. Hvala unapred puno.
Odgovoreno: 11. 12. 2023.javite se decijem stomatologu, moguce da postoji neki defekt u gradji zuba a moguce su i lose navike.
Prikazano 6141-6145 od ukupno 95631 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke