1. Pozitivni rezultat na Ureaplasma - Prof. dr Đorđe Jevtović

    Pitanje broj: #161955

    Jednom godišnje se testiram na polne bolesti i Chlamydia, Mycoplasma i Ureaplasma. Rezultati su uvek bili negativni.

    Spavala sam sa novim dečkom bez zaštite i posle izvesnog vremena sam se opet testirala. Rezultati su bili negativni, sem Ureaplsma koji je pozitivan.

    Čula sam da ste jedan od boljih doktora i imam jedno pitanje. Posle koliko vremena (sati, dana….) ona postaje aktivna?