Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Poštovani,
    Imala sa pobačaj zahvaljući doktorici Zori Apić pa mi je radila abortus pa mi je stavila spiralu posle 2 nedelje pa je morala vaditi jer sam imala jake bolove, menjala sam lekara ali su našli dvorogu matericu da li je to opasno i ja jako želim da zatrudnim šta da pijem za plodnost.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Ako želite da zatrudnite što ste stavljali spiralu? Spirala se nikad ne stavlje posle abortusa ili 2 nedelje posle aborusa, već tek kod prve ili druge mensrtruacije nakon pobačaja, ukoliko imate duplu ili dvorogu materice tada se ne stavlja aspirala već se koriste kontraceptivne pilule nakon konsultacije sa ginekologom. Sledeću trudnoću možete ostvariti nakon 6 meseci od abortusa.
      Pozdrav

  1. Poštovani,
    Već nekoliko dana me muči svrab vagine. Pokušala sam da koristim neke baby kreme ali ništa ne pomaže. Šta da radim? Da li je nešto opasno i kako se leči?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Otidjite do Vašeg gineklloga da Vam uzme vaginalni bris i na osnovu toga brisa se ordinira terapija.
      Pozdrav

  1. Pozdravljeni,
    Ja imam neredovne menstruacije imala sam 28 maja i dobila sam sad 28 jula kad dobijem imam jake bolove išla sam kod svog ginekologa i kaže da je sve uredu u braku sam 3 godine i nikad nisam koristila nikakvu zaštitu a ne mogu zanijeti već 3 godine po moje da sigurno nešto nije u redu šta vi mislite i šta mi savjetujete l p Ljubica
    Hvala.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Da promenite ginekologa, jer se evidentno radi o sterilitetu i treba ispitati šta je uzrok toj bračnoj neplodnosti.
      Pozdrav

  1. Poštovani,
    Trenutno sam u 6. mesecu trudnoće, 24. nedelja. Po poslednjoj analizi krvi, eritrociti su mi 3,6, hemoglobin 116, gvožđe 21. Inače, gvožđe mi je od početka trudnoće bilo oko 20, a eritrociti i hemoglobin padaju konstantno. Moje pitanje je kako da popravim eritrocite i hemoglobin, ako mi je gvožđe u redu? Napominjem što se ishrane tiče, da vodim računa, jedem junetinu, teletinu, voća i povrća više nego ikad, pijem ferrum lek i folan.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
  1. Poštovani,
    Ultrazvukom mi je utvrđena trudnoća od 6 nedelja, poslednja menstruacija je bila 17.06.2009. A termin porođaja određen dan za dan 24.03.2010. godine. Požalila sam se na povremenene jake bolove u donjem delu stomaka, mada nemam krvarenje. Na nalazu ultrazvuka piše "u kavumu dva gest meska, pravilan" i prepisan mi je Progesteron 250 mg na treći dan. Međutim ginekolog mi je rekao da je trudnoća teško odrziva i da ću ako sve bude u redu do 12. Nedelje najverovatnije morati da trudnoću održavam u bolnici. Jedan od razloga je i to jer mi je ovo prva trudnoća pa ni materica nije dovoljno razvijena kao kod žena koje su već rađale a na ultrazvuku se vidi da je jedan plod razvijeniji od drugog, što takođe nije dobro. Imam 33 godine i ovo mi je prva trudnoća, molim Vas da mi kažete kakve su šanse da sve bude kako treba. Inače ginekolog mi je preporučio strogo mirovanje do daljnjeg.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 31. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Sve je korektno odradio Vaš ginekolog i mislim da treba da ga poslušate s obzirom na Vaše godine i da Vam je prva trudnoća, u grupi ste visoko rizičnih trudnoća.
      Pozdrav.

Prikazano 13806-13810 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460