Poštovani,
Interesuje me, pošto imam kondilome i radila sam
tuširanje kondiloma pre dva dana (a doktorica mi je na godišnjem sada pa ne mogu da je pozovem), koje su normalne reakcije na to? Ja osećam sada svrab i koliko primetim
kondilomi su pobeleli ali nisu i nestali (a rečeno mi je da će pobeleti i otpasti). Da li je moguće da će oni vremenom otpasti ili ne?
Hvala unapred.
Poštovana,
Obično nije dovoljno jedno
tuširanje za nestanak kondiloma, te će se verovatno morati ponoviti, ili primenuiti neka druga metoda kao što je ekt, laser, radio talasi, krioterapija i sl.
Pozdrav
Poštovani,
Počela sam pre 10 dana da pijem
kontraceptivne pilule i
menstruacija mi je bila
manje obimna nego obično i od 3 dana mi je išlo
braon, a još uvek mi ide u manjim količinama ali takođe braon, zanima me da li je to normalno i ako jeste koliko će da traje?
Hvala unapred.
Poštovani,
Pred 4 meseca moj genkogolog mi je rekao da imam
cista desnom janiku ali da nije strašno i nije mi dao nikakvu terapiju. U posledniji 3 meseca pokušavam da ostanem trudna, poslednja menstruacija je bila na 03.07.2009 na 21 dan sam imala jako
vaginalno peckanje i sam stavila
Kansen vaginaleti. Trebalo je menstruacija da dodze na 30.07 ali tačno taj dan sam imala
kafeavi fleki kao neka krv na gaćicama koji su se pojavlivali tri dana za redom. Molim Vas recite mi da li ima mogućnost da sam trudna ili je od ta cista koja je imam? Pomozite mi u Azilu sam nemam pravo na lečenje.
Hvala unapred.
Poštovani,
Verovatno se radi o
ovulatornom krvarenju mada može biti i
posledica ciste. Da bi proverili da li ste trudni ili ne, ukoliko Vam Menses kasni 3 do 4 dana, uradite beta HCG iz krvi i taj nalaz će Vam pokazati da li ste trudni ili ne. Kontrole ciste ultrazvučno na 3 do 6 meseci.
Pozdrav.
Poštovani,
Zanima me
koliko dana treba da prođe
nakon pijenja baktrima, koji sam dobila da pijem posle hsg (nemam nikakvih tegobe, verovatno je to preventivno) da bih uradila
vaginalni i cervikalni bris i briseve na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplzmu jer se spremam za laparoskopiju?
Hvala puno unapred i velike pohvale na brzim odgovorima i na razumevanju u svakom pogledu.
Poštovani,
Želila bi da znam u kojoj sam nedelji tudnoće jer ne mogu nikako da
izračunam zadnju menstruaciju sam imala 12.06.2009. Zatrudnila sam 10.07.2009.
Hvala unapred
Poštovana,
Po zadnjoj menstruaciji trudni ste 8 nedelja.
Termin poroda je 19. Mart 2010 godine. Da bi proverili tačnost ovih podataka najbolje je da uradite
ultrazvučni pregled gde će Vam se gotovo apsolutno tačno reći koliko ste trudni.
Pozdrav
Interesuje me, pošto imam kondilome i radila sam tuširanje kondiloma pre dva dana (a doktorica mi je na godišnjem sada pa ne mogu da je pozovem), koje su normalne reakcije na to? Ja osećam sada svrab i koliko primetim kondilomi su pobeleli ali nisu i nestali (a rečeno mi je da će pobeleti i otpasti). Da li je moguće da će oni vremenom otpasti ili ne?
Hvala unapred.
Obično nije dovoljno jedno tuširanje za nestanak kondiloma, te će se verovatno morati ponoviti, ili primenuiti neka druga metoda kao što je ekt, laser, radio talasi, krioterapija i sl.
Pozdrav
Počela sam pre 10 dana da pijem kontraceptivne pilule i menstruacija mi je bila manje obimna nego obično i od 3 dana mi je išlo braon, a još uvek mi ide u manjim količinama ali takođe braon, zanima me da li je to normalno i ako jeste koliko će da traje?
Hvala unapred.
Kod niskodozašnih kontraceptiva nove generacije moguće su te promene koje se obično javljaju u prva dva meseca uzimanja.
Pozdrav.
Pred 4 meseca moj genkogolog mi je rekao da imam cista desnom janiku ali da nije strašno i nije mi dao nikakvu terapiju. U posledniji 3 meseca pokušavam da ostanem trudna, poslednja menstruacija je bila na 03.07.2009 na 21 dan sam imala jako vaginalno peckanje i sam stavila Kansen vaginaleti. Trebalo je menstruacija da dodze na 30.07 ali tačno taj dan sam imala kafeavi fleki kao neka krv na gaćicama koji su se pojavlivali tri dana za redom. Molim Vas recite mi da li ima mogućnost da sam trudna ili je od ta cista koja je imam? Pomozite mi u Azilu sam nemam pravo na lečenje.
Hvala unapred.
Verovatno se radi o ovulatornom krvarenju mada može biti i posledica ciste. Da bi proverili da li ste trudni ili ne, ukoliko Vam Menses kasni 3 do 4 dana, uradite beta HCG iz krvi i taj nalaz će Vam pokazati da li ste trudni ili ne. Kontrole ciste ultrazvučno na 3 do 6 meseci.
Pozdrav.
Zanima me koliko dana treba da prođe nakon pijenja baktrima, koji sam dobila da pijem posle hsg (nemam nikakvih tegobe, verovatno je to preventivno) da bih uradila vaginalni i cervikalni bris i briseve na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplzmu jer se spremam za laparoskopiju?
Hvala puno unapred i velike pohvale na brzim odgovorima i na razumevanju u svakom pogledu.
Potrebno je da prođe 7, do 10 dana.
Pozdrav.
Želila bi da znam u kojoj sam nedelji tudnoće jer ne mogu nikako da izračunam zadnju menstruaciju sam imala 12.06.2009. Zatrudnila sam 10.07.2009.
Hvala unapred
Po zadnjoj menstruaciji trudni ste 8 nedelja. Termin poroda je 19. Mart 2010 godine. Da bi proverili tačnost ovih podataka najbolje je da uradite ultrazvučni pregled gde će Vam se gotovo apsolutno tačno reći koliko ste trudni.
Pozdrav
Prikazano 13776-13780 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke