Postovani, imam 17 godina, visoka sam 171 cm i teska 59 kg. Zanima me da li ce jos da mi rastu grudi, jer sam, bukvalno, ravna. U 6. Razredu sam dobila menstruaciju i redovno je od tada dobijam, ali grudi su premale, osecam se kao da ih nemam. Pa, me zato zanima da li ce uopste nekada da porstu? A cini mi se da sam negde procitala da mogu da krenu sa rastom i po izlasku iz puberteta, pa me interesuje da li je to tacno. . .
Postovani, u decembru 2008. God na levom jajniku otkrivena mi je cista promera 32x32mm. U aprilu ove god na kontroli (period ovulacije) nalaz: "levi jajnik predstavljen kao cista 46x34mm, kapsula2, 6mm". Prepisane su mi jeanine pilule, koje sam pila do sada (oktobra) , a na poslednjoj kontroli nalaz: "u predelu desnog jajnika cista 38x29mm tanke kapsule, u predelu levog hipoehogena tvorevina 25x19mm. Moje pitanje je: kako je moguce da sam u toku terapije pilulalama dobila cistu i na desnom jajniku, iako je na levom smanjena? Moj lekar je zbunjen, upucena sam na kolor dopler uzv, ali me zanima i vase misljenje. Nemam nikakvih subjektivnih tegoba, nisam pusac, pre dve god sam imala abortus. Hvala, sanja
Poštovana, Mogu'e je ako lekar nije yamenuo strane pri pregledu [to je mogu'e,. Mislim da nemate rayloga ya yabrinutost,. Kontroli[ite i ca 125 antigen iy krvi da bi videli da li je promena dobro; udna ili ne,. Pozdrav
Pre 4 dan napipala sam izraslinu izmedju vagine i anusa velicine2cm crvenkasto smedje boje ispunjenu tecnoscu. Pre toga sam imala pojacan sekret odnosno belo pranje kokje sam nekako sanirala vaginaletama kantariona. Mogu li to da saniram bez odlaska ginekologu. Unapred hvala.
Pre pet godina mi se na usminama pojavila kao crvena ranica i posle par dana su se pojavili beli plikcici. . . Isla sam kod ginekologa koji je to samo pogledao i rekao mi da imam herpes. . . Odmah sam uradila analizu krvi i analize su pokazale da nemam herpes. . . Posle toga. . . Zadnjih pet godina mi tako izlazi pre menstruacije, ponekad posle menstruacije a ponekad i pre i posle, skoro nikad na istom mestu, ponekad me skoro nista ne boli a ponekad boli tako da ne mogu da nosim farmerice, nista usko. . . Svi ginekolozi kod kojih sam bila su mi govorili da to nije nista strasno. . . Da to i nije herpes a i ako jeste da je to neki blazi oblik. . . Kada sam zadnji put izla na pregled doktorka mi je rekla da jeste herpes bez obzira sto su analize krvi pokazale da ga nemam u organizmu i meni vise nista nije jasno. . . Zanima me da li mogu analize krvi da pokazu da ja nemam herpes a da ga ipak imam i da li to moze da utice na bebu sutradan kada ostanem trudna? Inace nista ne koristim, nista ne mazem kada mi to izadje. . . Izadje i posle par dana se izgubi. . . Hvala unapred
Tačno je, kako budete dobivali na teslesnoj težini i grudi će biti veće4.
Pozdrav
Mogu'e je ako lekar nije yamenuo strane pri pregledu [to je mogu'e,. Mislim da nemate rayloga ya yabrinutost,. Kontroli[ite i ca 125 antigen iy krvi da bi videli da li je promena dobro; udna ili ne,.
Pozdrav
Ne mo\ete tu promenu sanirati sami, javite se va[em ginekologu
Pozdrav
Nikad opisano
Pozdrav
Po vašem opisu verovatno se radi o herpesu,. Uradite igm i igg na herpes simplex virus tip 2
Pozdrav
Prikazano 13031-13035 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke