Postovani, moj problem je sledeci: imam inace problema sa vaginalnom kandidijazom. Ovaj put sam spolja nanosila daktanol kremu i smirilo mi se nekih dva-tri dana, a onda je ponovo pocelo da me pece nakon mokrenja, a i kasnije, cak i kada namazem kremu pece me. Da li je moguce da mi je ostecena sluznica vulve ili sta li je vec? Inace pored gljivica imam i 3 grupu. Radjen mi je nalaz urina i sve je normalno. Ali ovo pecenje bas smeta
Imam već deset godina (kako sam otkrila) kvržice na ulazu u vaginu, tj. Na njenim usnicama. Prva dva ginekoliga koja su me pregledala rekla su mi da imam kondilome, ali nakon odrađenih testova pokazalo se da to nije to. Treći doktor nakon pregleda rekao mi je da spadam u retku grupu žena koje imaju te kvržice a nisu deo nikakve bolesti. Moje pianje jeste šta su one i zašto su kod mene toliko izražene a kod nekih su neprimetne?
Pozdrav, diktor mi je rekao da na higijenskom zavodu uradim war bris. To se nekada tako zvalo, kako je doktor meni rekao, a podrazumeva se i vadjenje krvi uz uzimanje tog brisa. Nemam hlamidiju, urea ni m. Plazmu, bilo je sekreta ali sam to izlecila vaginaletama. Sada mi je dato da ponovim vagi. I cerv. Bris i prvi put da radim taj war. Molim vas da mi objasnite kakav je taj bris (war) , odnosno sta je doktor posumljao da moze biti (mislim da je pomenuo neku bakteriju i prokomentarisao da je slicna hlamidiji) ? Da li ta bakterija moze biti u vagini i pokazati slicnu klinicku sliku kao kondilomu unutar vagine? Puno, puno, puno, puno hvala.
Dijagnostikovan mi je hpv pre 7 godina. Kondilomi su mi tad uklonjeni tecnim azotom, od tada se nisu pojavljivali do pre 4 meseca kada su mi opet uklonjeni. Trenutno nemam manifestacije. Zanima me da li mogu da budem prenosilac ako partner koristi kondom?
Zdravo! U braku sam vec druga godina i jos uvek nemamo dece koje zeljno iscekujemo. Bila sam kod doktora jer sam do skoro sam imala cistu na jajniku koja je pukla, da li nisam mogla da ostanem u drugom stanju zbog ciste ili ne? Menstruacija mi je redovna. Hvala unapred!
To spolja može biti i alergija na neke nove dnevne uloške,. Promenite ih,.
Pozdrav
Bez slike ovako na slepo ne mogu vam odgovoriti,.
Pozdrav
Pretraqga je wasermanova reakcija na sifilis,.
Pozdrav
Ne,.
Pozdrav
Prvo da suprug uradi spermogram i sa tim nalazom oboje kod ginekologa, da se vidi šta je razlog vašoj bračnoj neplodnosti,.
Pozdrav
Prikazano 13036-13040 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke