Postovani, u 22. Nedelji sam trudnoce. U 6. Nedelji mi je nakon analize sekreta ginekolog rekao da imam malu upalu al nije precizirao kakvu. Samo je rekao da nije nista sto bi trebalo leciti. Posle mi se pojacao sekret, nije bas prijatnog mirisa, zuckast i svrbi me poprilicno. Na proslom pregledu sam rekla to ginekologu a on je rekao da cemo videti na sledecoj kontroli da li ce nestati. Sa bebom je za sad sve ok al me plasi da nesto ne krene po zlu. Sta mi preporucujete? Unapred hvala.
Postovani, treba da dobijem menzis 11-12. 11 al mi se pre 4 dana pojavio rozikast sekret i posle toga nista do juce kad se to opet ponovilo al i dalje nisam dobila, do sada mi se to nije desavalo a stomak me boli kao da cu dobiti, dal to znaci da cu uskoro dobiti. Bila sam kod ginekologa pre 15 dana na kontroli jer sam prosle godine imala laparaskopsu operaciju cista na jajnicima, moj ginekolog mi je rekao da je sve ok al mi je zakazana kolposkopija i papa test jer to do sada nisam radila a imam 30 godina pa me ineteresuje dal nesto nije ok cim idem na te preglede. Unapred zahvalna
Poštovana, To su uobičajene pretrage koje svaka žerna treba da obavi jednom godišnje, inaće menses se javlja normalno u in tervalima od 25 do 4o dana, nije dobro kada je kraći od 25 dana i duži od 4o dana,. Poslušajte savete vašeg ginekologa,. Pozdrav
Poštovani, na redovnom ginekološkom pregledu, iz vaginalnog brisa izolovan je pseudomonas aeruginosa. Ja ne osećam nikakve simptome, niti imam pojačan sekret. Da li je moguće da je došlo do neke greške, pošto sam prvi put išla kod ovog ginekologa. Interesuje me da li moram lečiti ovu bakteriju pre trudnoće? Hvala puno.
Proslog meseca sam dvaput radila papa test, i oba puta pokazao je trecu grupu. Doktorka je preporucila biopsiju koju sam uradila i danas mi je javila da mi je rezultat u principu dobar, jedino sto biopsija pokazuje prisustvo virusa, ali dobrocudnog. Ona mi preporucuje da dodjem kod nje da mi laserski ukloni virus sa grlica, da jednog dana ne bi prerastao u maligni. Da li mi vi preporucujete ovakvu intervenciju, s obzirom da nisam jos nigde procitala da je virus moguce ukloniti laserom? Inace nikad nisam imala kondilome, kolposkopija je u redu, jedan porodjaj carskim rezom pre godinu dana, hvala unapred! Pozdrav!
Poštovana, Moja vam je preporuka da ureadite pcr na papiloma viruse jer se jedino tako može postaviti dijagnoza virusnog obolenja,. Kao i igm i igg na herpes genitalis tj herpes simplex virus tip 2,. Pozdrav
Uzmite gynodaktanol vaginalete, sedam noći. ,.
Pozdrav
Ne radi se o bolesti već verovatno o nekoj psihičkoj prepreci da bi doživeli orgazam, i bez orgazma možete ostatri trudni
Pozdrav
To su uobičajene pretrage koje svaka žerna treba da obavi jednom godišnje, inaće menses se javlja normalno u in tervalima od 25 do 4o dana, nije dobro kada je kraći od 25 dana i duži od 4o dana,. Poslušajte savete vašeg ginekologa,.
Pozdrav
Može se lečiti i izlečiti po antibiogramu, moja vam je preporuka da uradite i nalaz urina i urinokulture,.
Pozdrav
Moja vam je preporuka da ureadite pcr na papiloma viruse jer se jedino tako može postaviti dijagnoza virusnog obolenja,. Kao i igm i igg na herpes genitalis tj herpes simplex virus tip 2,.
Pozdrav
Prikazano 12856-12860 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke