Postovani, treba da dobijem menzis 11-12. 11 al mi se pre 4 dana pojavio rozikast sekret i posle toga nista do juce kad se to opet ponovilo al i dalje nisam dobila, do sada mi se to nije desavalo a stomak me boli kao da cu dobiti, dal to znaci da cu uskoro dobiti. Bila sam kod ginekologa pre 15 dana na kontroli jer sam prosle godine imala laparaskopsu operaciju cista na jajnicima, moj ginekolog mi je rekao da je sve ok al mi je zakazana kolposkopija i papa test jer to do sada nisam radila a imam 30 godina pa me ineteresuje dal nesto nije ok cim idem na te preglede. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      To su uobičajene pretrage koje svaka žerna treba da obavi jednom godišnje, inaće menses se javlja normalno u in tervalima od 25 do 4o dana, nije dobro kada je kraći od 25 dana i duži od 4o dana,. Poslušajte savete vašeg ginekologa,.