Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96182)

  1. Postovani, radila sam vaginalni bakterioloski bris i nalaz je sledeci: candida spp i laktobacili (vaginalne epitelne celije, kokobacili u vecem broju, koke u srednjem broju, laktobacili u srednjem broju, candida spp u manjem broju) . Cervikalni bris je sledeci: candida spp i laktobacili. Da li je ovo bakterijska vaginoza i kako se leci? Preporuceno mi je da ne radim test na anaerobne bakterije, kazu da nije bitno. Da li je moguce da ovo utice na stano vracanje e. Coli bakterije? Hvala.

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Da to je vaginoza, koja se uspešno leći, verovatno ste zbog ešerihije često koristili antibiotsku terapiju, javite se vašem ginekologu da vam prepiše lekove.
      Pozdrav

  1. Postovani, imam 24 god i redovne seksualne odnose. Kod ginekologa nikad nisam bila jer ne smem a imam i problem. Poslednjih nekoliko meseci svremena na vreme pojavi mi se povecan sekret koji je normalnog do sirastog izgleda i ima jak i veoma neprijatan miris. Nemam nikakav bol niti svrab. Sta je to i sta da radim???

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da je glupo da ne odete kod ginekjologa, ženskog, muškog, starog ili mladog po vašem izboru,. Verovatno imate gljivičnu infekciju, ali ipak posetite ginekologa,.
      Pozdrav

  1. Postvani, da li jos uvek moze da se uradi vestacka oplodnja ako je vantelesna nemoguca. Hvala

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Nejasni pitanje, vantelesna oplodnja je veštačka oplodnja po narodski,.
      Pozdrav

  1. Poštovani, imao sam odnos sa devojkom, i koristio sam kondom. Posle nekog vremena ga nije bilo. Sta to treba da znaci?! I da li je to opasno?

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Ispao je i ostao u rodnici, vaša devojka treba da se javi ginekologu kako bi se izvadio iz rodnice,.
      Pozdrav

  1. Postovani doktore, imam 21god. I teska sam 47kg. Ja imam problema sa menstruacijom evo 21 god. Mi je uskoro cu 22god. Ja menstruaciju u zivotu nikada nisam dobila, znaci nikada nisam imala ni taj ´´prvi put´´dozivljanja menstruacije. Ne udata sam nisam imala nikakve odnose. . . Isla sam kod lekara dok sam bila u srbiji, pravila sam neke preglede i ultrazvuke i na kraju doznala sam da imam ´´malu´´matericu i nekakvih problema sa hormonima. . . Nisam dobijala nikakve tablete niti nista, doktorka mi je rekla da cemo pokusati na bazi prirode i mlecnih proizvoda i druge sirovine koje sadrze kalcijuma, ja sam sve pokusavala kao sto je ona rekla ali rezultata i dalje nema. . . . Trenutno sam u inostranstvo a ovde mi nista ne pomazu. Kod njih je sve ovo normalno. . . Postovani doktore bila bih zahvaljena na vasem odgovoru i savetu. . . . . Unapred hvala!

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim kada bi dobili koji kilogram da bi se i regulisao i povratio mmenstrualni ciklus,. Kad dodjete u našu zemlju javite se ginekologu da se urade dodatne pretrage,.
      Pozdrav

Prikazano 12846-12850 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460