Postovani doktore, imam 21god. I teska sam 47kg. Ja imam problema sa menstruacijom evo 21 god. Mi je uskoro cu 22god. Ja menstruaciju u zivotu nikada nisam dobila, znaci nikada nisam imala ni taj ´´prvi put´´dozivljanja menstruacije. Ne udata sam nisam imala nikakve odnose. . . Isla sam kod lekara dok sam bila u srbiji, pravila sam neke preglede i ultrazvuke i na kraju doznala sam da imam ´´malu´´matericu i nekakvih problema sa hormonima. . . Nisam dobijala nikakve tablete niti nista, doktorka mi je rekla da cemo pokusati na bazi prirode i mlecnih proizvoda i druge sirovine koje sadrze kalcijuma, ja sam sve pokusavala kao sto je ona rekla ali rezultata i dalje nema. . . . Trenutno sam u inostranstvo a ovde mi nista ne pomazu. Kod njih je sve ovo normalno. . . Postovani doktore bila bih zahvaljena na vasem odgovoru i savetu. . . . . Unapred hvala!

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim kada bi dobili koji kilogram da bi se i regulisao i povratio mmenstrualni ciklus,. Kad dodjete u našu zemlju javite se ginekologu da se urade dodatne pretrage,.