Postovani, imam 24 god i redovne seksualne odnose. Kod ginekologa nikad nisam bila jer ne smem a imam i problem. Poslednjih nekoliko meseci svremena na vreme pojavi mi se povecan sekret koji je normalnog do sirastog izgleda i ima jak i veoma neprijatan miris. Nemam nikakav bol niti svrab. Sta je to i sta da radim???

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da je glupo da ne odete kod ginekjologa, ženskog, muškog, starog ili mladog po vašem izboru,. Verovatno imate gljivičnu infekciju, ali ipak posetite ginekologa,.