Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96182)

  1. Poštovani,
    zabrinuta sam... prošle nedelje bila sam kod ginekologa i ustanovio je trudnoću od 4 nedelja... Inače imam 36 godina i ova mi je prva trudnoća. Odmah sam mu kazala da me brine bledožut ili nekad beli sekret koji ima čudan miris a pojavio mi se isti taj mesec. On je rekao da sada ništa ne uzimam tek nakon jednog meseca kad dodjem na kontrolu. Papa test sam radila pre 4 meseca i sve je bilo ok. Mnogo se brinem jer čitam po netu po forumima da nije to dobro... molim Vas za stručno mišljenje i nekakva uteha.
    Pozdrav iz Skoplja. Hvala unapred

    Odgovoreno: 04. 02. 2009.
    • Nema razloga da se unapred brinete. Pijte folan tbl 1 dnevno, ako Vam je muka Bedoxin 2x1 i sumeci magnezijum 1-2 dnevno. Sto se tice sekreta za sada nista ne preduzimati. prvo za 2 nedelje treba proveriti vitalnost trudnoce [tada ce se videti srcana akcija ploda], pa ako je tu sve ok uradicete grupu sekreta , V+C bris kolposkopiju i secer u krvi. U ovom trenutku ako Vam bas smeta stavite 2 vaginalete jod povidona [dve veceri]- nece smetati bebi a Vama ce mozda pomoci. Iskreno ni ja ne savetujem nikakve vaginalete u prvih 12 nedelja trudnoce [mada je njihov efekat lokalan]. Mislim da ce sve biti u redu i da nema razloga za brigu.

  1. U 16. sam nedelji trudnoće. Kao dete nisam preležala boginje - varičele. Kada smem biti u kontaktu sa devojčicom koja ih je dobila 15. januara?

    Odgovoreno: 04. 02. 2009.
  1. Ja sam mlada mama, imam 2 godišnju ćerkicu. Rođena je 1.500, sa mnogo malu težinu. Imam poteskotije sa hranenje i ne zna da žvaće još, može li da mi pomozite sa nekim savetom ili receptom ali striktno na bilkama ne na antibioticima, da joj popravim apetit i da joj pojačam imunitet.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 04. 02. 2009.
    • Postovana Dajte svome detetu polivitaminski preparat, posebno B komplex vitamina. Ukoliko hranu ne zvace, uvek joj ponudite i krupnu ali i pasiranu raznovrsnu hranu

  1. Poštovana,
    moja beba od 4 meseca i 10 dana je počela da ispušta glasne krike, inače je bila jako mirna i vesela. To traje od pre 3 dana. Da li je sa njom sve u redu?
    Hvala

    Odgovoreno: 04. 02. 2009.
    • Postovana Moracete da bebu odvedete kod pedijatra ili decijeg neurologa da bebu pregleda i uoci opisane tegobe da bi Vam sse mogao dati adekvatan odgovor

  1. Poštovana,
    Imam kćerku staru 16 mjeseci od 2 mjeseca ima Ešerihiju koli, u avgustu joj je urino kultura ostala sterilna. Pa me zanima da li se Ešerihija koli može vratiti i koliko je štetna za zdravlje? Da napomenem da redovno kontrolišemo urin a zadnj nalaz od 09.01. sedimentacija urina joj je 1-2 Le, pa vas molim za Vaš savjet.
    Unaprijed Hvala.

    Odgovoreno: 04. 02. 2009.
    • Postovana, Nazalost uvek postoji mogucnost da se steknu infekcije, ali ukoliko nema elemenata za anomaliju urotrakta nema razloga za brigu

Prikazano 78421-78425 od ukupno 95639 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460