Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Dobila sam odgovor 6. 5. ali bih molila dr Krasić,
    de mi kaže kako bih trebala piti terapiju naveče, ili šta treba da izbacim, da ne pijem. Svejedno nisam baš zadovoljna sa svojom dr koja mi je dala tu terapiju. Ali pored nje imam i dr psihoterapeuta koja smatra da mi ti lekovi uopšte nisu potrebni, i koja mi je puno pomogla sa vežbama relakacije i svim drugim što sam naučila kod nje. Dr psihijatar kod koje idem nije baš zainteresovana za moj problem. Samo mi da lekove i kaže bit će sve uredu. Ali nije. Imam divn brak. Porodicu, sve uglavnom ok.
    Puno vam hvala na ogovorima.

    Odgovoreno: 07. 05. 2009.
    • Poštovana,
      imate dva doktora i tražite pomoć od trećeg! Imate doktora kod koga idete i on vam sugeriše da terapija nije adekvatna, a ne pitate ga šta da uzimate. Dovoljno je onda da odlazite jednom terapeutu, koji bi odredio kompletni tretman. Ja dobijam puno pitanja pa baš ne znam o kojim smo lekovima govorili, pa vas molim da me podsetite ukoliko i dalje želite odgovor.
      Srdačno dr Dragana Krasić

  1. Poštovana,
    Moj suprug od 2.12.2008 god. pije ksalol 2 puta dnevno po 1.5mg. Pre toga (2 godine) je na preporuku svoje majke s vremena na vreme pio demetrin 20mg. Najveći problem je što pije dosta alkohola u proseku 2-3 piva i po koja rakijica dnevno. Njegovo ponašanje postaje sve gore u smislu ili mu se spava i nema snage ili je svađalački raspoložen. Kada vozi kola sve češće pravi prekršaje jer je nekako odsutan. On ima 35 godina i postao je patološki vezan za majku tj. ona za njega a on se uživeo u ulogu bepomoćnog deteta i od mene zahteva da ga podsećam za sve i svašta i opominjem. Šta da radim i kako da se ja ponašam? Dođe mi da se razvedem jer sam ja u celoj priči kriva što nisam "sačuvala" dete a bila je vanmaternična trudnoća. On nema želju za seksom i jedino me ljubi u obraz ali po zasluzi. Njegov spermogram je jako loš.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 07. 05. 2009.
    • Postovana Nataša,
      nisam sigurna da mogu na ovo malo prostora da vam pomognem i da pronađem adekvatne reči. Imamo problem alkohola i takođe problem uzimanja istovremeno alkohola i sedativa. Imamo problem nerazumevanja i loše komunikacije, kao i izbegavanja suačavanja sa problemom. Na vama je prihvatite ili ne ulogu poslovne sekretarice. Morate porazgovarati sa njim i suočiti se sa realnošću. Jos ste mladi, ima vremena za sve!
      Srdačno dr Dragana Krasić

  1. Poštovani,
    osećam blagi bol u desnoj ruci počevši od pazuha pa do šake. Bol nije konstantan i nije jak, dok spavam npr i odmaram sve je ok, čim pocnem sa aktivnostima (ne fizičkim) opet osećam tu neku vrstu blagog bola i malaksalosti u ruci. Bol je počeo možda pre malo više od mesec dana, bio sam kod lekara opšte prakse i pogledao mi je pazuh i rekao da su mi žlezde ok. Od pre neki dan sam počeo da osećam blagu ukočenost vrata i kad se sagnem osećam malu ukočenost kičme, pa me zanima šta bi to moglo biti?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 07. 05. 2009.
  1. Poštovana,
    Imam 37 godina. Već dvije godine me muče bolovi u krstima. Posjetila sam doktora, uradila sam snimak. Imam okoštavanje kičme i kukova. U zadnje vrjeme imam mnogo problema. Šta da radim?
    Hvala

    Odgovoreno: 07. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Potreban je fizikalni tretman bar 2 puta godišnje kako bi se proces okoštavanja usporio i smanjile tegobe. Tretman možete sprovoditi u bilo kojoj ustanovi koja ima fizikalnu terapiju ili u banjskim uslovima.
      Pozdrav

  1. Poštovani doktore,
    imam 27 godina, radno mjesto me vezuje za stolicu ali posjećujem redovno i teretanu. Hoću da kažem da nisam baš fizički neaktivna ali imam problem sa bolom u leđima i to samo dok spavam u ispruženom položaju, na leđima ili stomaku. Bol je lociran u donjem dijelu leđa bas tamo gdje su bubrezi. To se ukoči i onda se pojavi bol koja me po 2 do 3 puta budi dok spavam i onda moram rukam to da potrljam dok se ne opusti pa da se okrenem u drugi položaj. To traje već duže od godinu dana ali poslednjih pola godine hvata me svako veče.
    Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

    Odgovoreno: 07. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Treba najpre da uradite dijagnostiku, a zatim da se javite fizijatru i sprovedete fizikalni tretman. Treba da radite adekvatne vežbe za bolni lumbalni sindrom (te vežbe ćete naučiti u toku tretmana).
      Pozdrav

Prikazano 74046-74050 od ukupno 95631 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460