Dobila sam odgovor 6. 5. ali bih molila dr Krasić,
    de mi kaže kako bih trebala piti terapiju naveče, ili šta treba da izbacim, da ne pijem. Svejedno nisam baš zadovoljna sa svojom dr koja mi je dala tu terapiju. Ali pored nje imam i dr psihoterapeuta koja smatra da mi ti lekovi uopšte nisu potrebni, i koja mi je puno pomogla sa vežbama relakacije i svim drugim što sam naučila kod nje. Dr psihijatar kod koje idem nije baš zainteresovana za moj problem. Samo mi da lekove i kaže bit će sve uredu. Ali nije. Imam divn brak. Porodicu, sve uglavnom ok.
    Puno vam hvala na ogovorima.

    Odgovoreno: 07. 05. 2009.
    • Poštovana,
      imate dva doktora i tražite pomoć od trećeg! Imate doktora kod koga idete i on vam sugeriše da terapija nije adekvatna, a ne pitate ga šta da uzimate. Dovoljno je onda da odlazite jednom terapeutu, koji bi odredio kompletni tretman. Ja dobijam puno pitanja pa baš ne znam o kojim smo lekovima govorili, pa vas molim da me podsetite ukoliko i dalje želite odgovor.
      Srdačno dr Dragana Krasić