1. Imam anksioznost i depresiju, da li mi je terapija dobra?

    Pitanje broj: #59329

    Bolujem od anksioznosti sa depresijom. Takodje imam i derealizaciju. Pijem flunirin i anafranil (antidepresivi).  Da li možete da mi kažete šta je tačan uzrok derealizacije, i da li je ova kombinacija lekova koju pijem prava kombinacija pošto ne osećam nikakav efekat. Da li možda postoje i neki drugi razlozi postojanja derealizacije. Pošto imam i polip u nosu već duže vreme.

    Odgovoreno: 19. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Kombinacija lekova koju pijete ne dolazi u obzir. Mozete piti jedan ili drugi, u Vašem slučaju preporučujem anafranil dva puta dnevno, za početak. Derealizacija je simptom koji se javlja u više psihijatrijskih entiteta, tako da ne bih sa sigurnoscu mogla da izjasnim o čemu se radi kod Vas.