Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96175)

  1. Poštovani doktore,
    17.juna prošle godine doživela sam INFARCTUS MIOCARDI, HEMORAGIO CEREBRI, i nalaz neurohirurga CAVERNOMA CER. PARAVENTR. 1.DEX. ET TAMPORALIS SIN koji je vidjen nakon MR. Radila sam EEG . Sledi EEG je opterećen nefiziološkim artefaktima, u vidljivom delu snimka registrovano je postojanje iritativne EEG aktivnosti nad F-T regionima obe hemisfere tokom HPV-a . Testirana sam kod kl. psihologa.Nakon VITI testa , pokazatelj je ---VIQ-112, MIQ-119, CIQ-115 ,disperzija rezultata --14,4-- upucuje na disharmonicnost intelektualnih funkcija. Na verovatnu mentalnu deterioraciju ukazuje i stepen MD--23% .Itd.
    Molim Vas da mi objasnite šta to sve znači, jer sam ja učitelj po struci i nameravam da radim nakon dužeg bolovanja. Da li je to moguće i šta činiti da sve ovo bude bolje. Ujedno se zahvaljujem na dosadašnjim odgovorima.
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 20. 01. 2009.
    • Postovana, koliko sam shvatio imali ste infarkt srca, krvarenje u mozgu i kavernom u mozgu. EEG ukazuje na postojanje mogucnosti za nastanak epi napada. Samo mi niste rekli kakav je vas neuroloski nalaz, koje su vase tegobe? Sto se tice psiho testa on ce se korigovati sa oporavkom. Pozdrav

  1. Imam iznenadne vrtoglavice praćene mučninom i povraćanjem, posle kojih sam prilično malaksala. Koristim kavinton (3x2) i uz napomenu lekara i mirujem. Do sada svi uradjeni nalazi su uredni. Jedino što par dana pre pojave vrtoglavice dobijem čudan osip po dlanovima i stopalima sa perutanjem kože.
    Molim Vas za mišljenje, jer ovaj problem traje već par godina i u bezizlaznoj sam situaciji.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 01. 2009.
  1. Poštovani,
    Moj prijatelj ima dijagnozu cerebralni sindrom. Molim Vas da mi kažete kakva je to bolest i kako se leči.
    Srdačan pozdrav

    Odgovoreno: 20. 01. 2009.
  1. Poštovanje,
    moja dg je lupus, uzimam quensyl od 200 mg, hoću da ostanem trudna, što treba da uradim sa terapijom.
    Molim Vas, da prestanem to se zna i kakvu terapiju da uzimam tokom trudnoće
    Hvala

    Odgovoreno: 20. 01. 2009.
    • Postovana, moj predlog je da se povodom toga javite lekaru koji vas vodi i prati, primerenije je, zna vas tok bolesti, komplikacije lupusa (ako ih ima), ovako ja mogu samo da nagadjam i otprilike vam kazem sto bi bilo neozbiljno. Pozdrav

  1. Poštovani,
    pre dve god.devojčica mi je zadobila u školi iznenadnu uznemirenost, ubrzano lupanje srca i opisala nam je da su joj oči kao ,,letele,, ali mi to u sledećim stanjima njene uzrujanosti nismo primetili. Radjen je magnet glave 2 puta isto oba puta dijagnoza: Tuberosa sclerosa, lekari su konstatovali da joj se treba uvesti nešto protiv tih stanja uznemirenosti, sada pije Lamal od 100mg 2 puta po 175 mg dnevno (kg 64) medjutim pošto ta njena stanja uznemirenosti i dalje se javljaju najčešće noću u snu, oni uglavnom kratko traju, lekari su konstatovali da treba uvesti drugi lek:Gama Vinil Gaba, pa nas interesuje sve o tom leku, njegova dejstva i nus pojave. Devojčica ima 14 godina.
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 20. 01. 2009.

Prikazano 3286-3290 od ukupno 4463 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460