Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. Postovani, ima li veze ako se kontracepcijska pilula pije bez vode? I ima li veze ako se kasni sa pilulom 1-2h razlike svakog dana? Pozdrav

    Odgovoreno: 17. 04. 2014.
  1. Pozdrav, ali nisam svršio u nju nikako i ono nakon toga sam išao pišati normalno jer znam da to uništava, nisam nikako u nju svršio nego znate ono prije uvjek sexa izlazi kao ona voda nije bijele boje kao sperma nego kao voda. . Pa sada ne znam može li se od toga ostat trudan.

    Odgovoreno: 17. 04. 2014.
    • Poštovani,
      To se zove predsemena tecnost i ponekad u toj predsemenoj tecnosti moze da se nadje ponekad sperma, zato se smatra da postoji mogucnos da dodje do trudnoce.
      Pozdrav

  1. Pozdrav, imao sam u zadnjih 1 sedmicu dana mozda po par puta na dan sexa sa svojom curom, međutim sam od toga samo jednom svrsio ostalo sve je ili neko ometao ili se nesto desi, osjetio sam par puta kako prije ono svršavanja izlazi ona sperma u nju pa sad ne znam je li moguće da od toga ostane trudna iako nisam svršio u nju? Ako mi ikako možete dalje pomoći. . Lijep pozdrav

    Odgovoreno: 17. 04. 2014.
    • Poštovani,
      Postoji mogucnost, ako joj izostane menstuacija, neka uradi test za trudnocu.
      Pozdrav

  1. Od 4. 3 do 17. 3. 2014. Imala sam menstruaciju. Samo dan kasnije, 18. 3. 2014. Dobila sam opet i to je trajalo do 27. 3. 2014. E sada, 25. 3. 2014. Prilikom mokrenja izbacila sam nesto kao "parce" mesa, duzine oko 6-7cm i debljine od oko 2-3mm. Zanima me da li postoji razlog za brigu i sta bi to moglo biti. 12. 4. 2014. Dobila sam ponovo i opet se ponovilo isto samo sto je duzino tog neceg bilo znatno manja. Molim za odgovor i pomoc. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 17. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Bez panike, javite se vasem ginekologu da vas pregleda. Proverite hormonski status i uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.
      Pozdrav

  1. Dobro vece. Radila sam ultrazvuk, doktorka je na svako moje pitanje odgovarala sa videcemo. Nije mi dala ni jedan konkretan odgovor. Za 10ak dana idem na drugi pregled, kod drugog doktora. . Ali me sad samo zanima sta znace krstici ili x na snimku ultrazvuka? Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 16. 04. 2014.

Prikazano 4766-4770 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460