Od 4. 3 do 17. 3. 2014. Imala sam menstruaciju. Samo dan kasnije, 18. 3. 2014. Dobila sam opet i to je trajalo do 27. 3. 2014. E sada, 25. 3. 2014. Prilikom mokrenja izbacila sam nesto kao "parce" mesa, duzine oko 6-7cm i debljine od oko 2-3mm. Zanima me da li postoji razlog za brigu i sta bi to moglo biti. 12. 4. 2014. Dobila sam ponovo i opet se ponovilo isto samo sto je duzino tog neceg bilo znatno manja. Molim za odgovor i pomoc. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 17. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Bez panike, javite se vasem ginekologu da vas pregleda. Proverite hormonski status i uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.