Pozdrav, ali nisam svršio u nju nikako i ono nakon toga sam išao pišati normalno jer znam da to uništava, nisam nikako u nju svršio nego znate ono prije uvjek sexa izlazi kao ona voda nije bijele boje kao sperma nego kao voda. . Pa sada ne znam može li se od toga ostat trudan.

    Odgovoreno: 17. 04. 2014.
    • Poštovani,
      To se zove predsemena tecnost i ponekad u toj predsemenoj tecnosti moze da se nadje ponekad sperma, zato se smatra da postoji mogucnos da dodje do trudnoce.