Postovani, imam 57god. , nemam menstruaciju vec 10god. , na ginekoloski pregled sam otisla ciso radi kontrole, kolposkopija ipapa je uredan, na ultrazvuku se videlo da imam na materici hiperplasio endometriu zadebljanje od 8mm vrlo je malo, doktorka nije sigurna da li je mali miom. Zanima me da li to treba skinuti ili pratiti neko vreme jer ja to sigurno imam duze ili nekako leciti. Unapred hvala. Pozdrav
Poštovana, Bez panike ponovite uz pregled za 3 meseca, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima. Pozdrav
Postovani, bila sam kid svog ljekara 21. 04. 2014 ali zelim cuti jos jedno misljenje! Poslednja menatruacija mi je bila oko 5. Ili 6. Marta, test je potitivan na trudnocu! Na ultrazvuku se vidi gestacijski mjesak promjera 11, 2 mm ali nema zumancane kesice, ustvari ima ali tacka gdje treba biti, takodje pise da nema eha ploda! Moram ponoviti ultrazvuk za 7 dana! Zanima me i vase misljenje jer ne mogu da izdrzim do ponedeljka! Kolika je vjerovatnoca da ce se sledece sedmice ipak vidjeti zumancana vrecica?!
Poštovani, trudna sam 3 tjedna, ali osjećam bolove u čitavoj trbušnoj šupljini i žarenje oko jajnika pa me zanima da li je to uobičajeno jer se bojim da ne izgubim plod! Napominjem da zbog hypotireoze štitnjače uzimam euthyrox, koji mi je sa dosadašnjih 50 pojačan na jedan dan 50, a drugi dan 75. Također sada uzimam i tbl dulphaston. Molim vas za odgovor! Unaprijed hvala!
Poštovana, Savetujem vam da se javite vasim ginekologu da vas pregleda i da vam uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima. Pozdrav
Postovani. . . Trazim vase strucno misljenje jer sam poslednjih dana zbunjena i ne znam sta da mislim. . . Imam 22 godine i u braku sam 4 meseca, imam jako uredne i redovne mens. Na 28-30 dana i nikad mi se nije desilo da mi mens. Izostane ni na jedan dan. . . Sada mi se desava da mi mens. Kasni vec nedelju dana. . . Neke simptome posebno ne primecujem, osim da su mi grudi jako jako natecene i bolne na dodir, ponekad po neki blagi fisak u donjem delu stomaka i to sto se osecam po malo tesko i mucno, jedva da po nesto uradim. . . Da li je moguce da je u pitanju trudnoca ili pak nesto drugo, odlazem ta uzmem test i da vidim jer se plasim da se ne razocaram: (. . . Hvala unapred na odgovoru. . .
Pre par meseci brisom vulve mi je utvrdjeno da imam eserihiju koli. Nije je bilo u mokraci, nisam pila nikakve lekove, mazala sam se deksametazon neomicinom i ona se izgubila, provereno je brisom. U medjuvremenu se pojavila jedna druga bakterija, stafilokoka. Doktor mi je prepisao daktanol ujutru i sinoderm n uvece pa kontrola za otprilike dva meseca. Ta terapija jos uvek traje. Moje pitanje je da li mogu da imam odnose dok traje terapija bez posledica po zdravlje? Da li je moguce da se ona prosiri na unutrasnji deo? Hvala.
Bez panike ponovite uz pregled za 3 meseca, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.
Pozdrav
Bez panike, slazem se sa kolegom, sacekajte jos 7-10 dana, verotno ce tada biti jasnija slika.
Pozdrav
Savetujem vam da se javite vasim ginekologu da vas pregleda i da vam uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.
Pozdrav
Uradite test za trudnocu.
Pozdrav
Strpite se dok ne zaversite terapiju.
Pozdrav
Prikazano 4706-4710 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke