Postovani, imam 57god. , nemam menstruaciju vec 10god. , na ginekoloski pregled sam otisla ciso radi kontrole, kolposkopija ipapa je uredan, na ultrazvuku se videlo da imam na materici hiperplasio endometriu zadebljanje od 8mm vrlo je malo, doktorka nije sigurna da li je mali miom. Zanima me da li to treba skinuti ili pratiti neko vreme jer ja to sigurno imam duze ili nekako leciti. Unapred hvala. Pozdrav

    Odgovoreno: 24. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Bez panike ponovite uz pregled za 3 meseca, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.