Poštovani, trudna sam 3 tjedna, ali osjećam bolove u čitavoj trbušnoj šupljini i žarenje oko jajnika pa me zanima da li je to uobičajeno jer se bojim da ne izgubim plod! Napominjem da zbog hypotireoze štitnjače uzimam euthyrox, koji mi je sa dosadašnjih 50 pojačan na jedan dan 50, a drugi dan 75. Također sada uzimam i tbl dulphaston. Molim vas za odgovor! Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 24. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasim ginekologu da vas pregleda i da vam uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.