Poštovani, menstruacija mi kasni 10 dana. Prije 2 sedmice koristila sam vaginalne tablete betadine. Uradila sam test na trudnocu i pozitivan je. Kada ginekolog može potvrditi trudnoću? Da li test može pokazati lažno pozitivan rezultat? Zadnju menstruaciju sam imala 15. Marta. Unaprijed hvala na odgovoru.
Poštovani. . . Sinoć sam imala odnose s dečkom i pukao nam je kondom. . Dečko ga je izvadio i svršio vani al mislim da je mala količina sperme ipak ostala u meni. Sat vremena poslije sam popila pilulu za dan poslije vikela. Zadnju menstruaciju sam imala 5. 4. , a ciklus mi traje oko 31 dan. Zanima me kolike su šanse da sam ostala trudna, štetnost ovi pilula i kad da očekujem iduću menstruaciju. Unaprijed hvala. .
Postovani, devojka mi je imala pre skoro 6 meseci spontani i radjena joj je kiretaza. Sad joj kasni 4 dana. Jutros smo uradili test i intezitet boje u polju t je slabo vidljiv ali ipak vidljiv. Zanima me sta da radimo i sta mislite da je? Hvala unapred.
2. 4. 2014. Obavljen ginekoloski uz
dg. Uterus myomatosus /d26/
cystis ovar bill /d27/
uz kontrola za 6 meseci
papanikolau test mi je uvek bio uredu, kao i uz. Od 2012-te, u proseku, svaka treca menstruacija je dolazila na 19-21 dan. Uvek su mi dolazile na 23-25 dana. Traju 5-6 dana kao i pre. Imam 43 god. I dvoje dece od 6 i 9 god. I predivnog muza. Dve trudnoce mi nisu uspele kada smo pokusali trece dete. Veoma sam zdrava, vezbam, ishrana mi je 70% biljnog porekla. Imala sam veoma stresnu 2012. I '13. Godinu. Unapred zahvaljujem na odgovoru. S postovanjem, mira cvejic
Trenutno se nalazim u 35 nedelja trudnoce, radila sam vaginalni bris i rezultat glasi dmp epitelni celije, retki pmn leukociti, gram pozitivni bacili
izolovani mikroorganizmi: streptococcus beta hemolyticus grupe b u velikom broju. Ginikolog mi je dao vaginalete poliginax i antibiotik sinacilin, e sad me zanima koliko dugo se koriste te vaginalete jer su one u pakovanje 12, a nisam bas sigurna sta mi ispricao gin. Dali treba da se stavljaju 7 dana, pa onda posle 7 dana od koristenje zadnju vaginaletu da opet dam bris, ili treba da ih stavljam 12 dana, pa 7 dana pauza, pa bris. Hvala
Ako je test pozitivan, onda ste trudni, uradite uz pregled posle 05. 05. 2014.
Pozdrav
Minimalne su sanse da ste zatrudneli, sacekajte da dobijate menstruaciju.
Pozdrav
Verovatno je trudna. Neka se javi njen ginekologu da je pregleda.
Pozdrav
Cisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, proverite hormonski status.
Pozdrav
Tek kad zaversite svih 12 vagnaleta onda ponovite bris.
Pozdrav
Prikazano 4701-4705 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke