Imam 13 godima, moj penis je 13, 5 cm i imam spermu u manjim kolicinama, pitanje je da li je normalna duzina za moj uzrast? I da li je to za spermu normalno? Unaprijed hvala
Imam 13 godina penis mi je 13, 5 cm, a jos nemam pravu spermu, pitanje je da li je duzina penisa normalna i da li je normalno to da jos nemam pravu spermu? Unaprijed hvala
Poštovani, nakon redovnog ginekološkog pregleda dobila sam sledeći nalaz (prenosim vam ga baš kako je napisan): papanikolau druga uredan
vaginalni sekret šesta grupa uredan
terapija kanesten 3 vaginelete 1x1 u vaginu 3 večeri
kontrola se savetuje za 6 meseci
interesuje me kako je moguće da je sekret 6. Grupa i uredan i da li je potrebno da i partner ide da se testira i na koji način (krv, bris) hvala vam unapred
Poštovana, Papanikolau test druga grupa (uredan test) , vaginalni sekret vam je sesta grupa (glivicna infekcija) , ako vas partner nema smetnje, ne treba nista preduzeti. Pozdrav
Imali smo odnos, bez kondoma na dan ovulacije, i ja nisam svrsio u nju, nisam imao nikakav osecaj da sam svrsio, i izvadio sam i sa strane sam, koliko se sanse da zatrudni? Hvala unapred
Postovani, postoji li mogucnost da moj patner ne moze da svrsi u meni jer sam previse uska? Nikako da nadje polozaj kako bi mi prisao u potpunosti. A mene boli. Ili je to u vei sa njim? Hvala.
Da normalno je, bez brige bice sve uredu: )
Pozdrav
Da normalno je, bez brige bice sve uredu: )
Pozdrav
Papanikolau test druga grupa (uredan test) , vaginalni sekret vam je sesta grupa (glivicna infekcija) , ako vas partner nema smetnje, ne treba nista preduzeti.
Pozdrav
Postoji sanse da zatrudni.
Pozdrav
Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .
ginekoloska ordinacija “aras”
http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
dr rami aburas
dobracina 6/1
tel. 2622832
064 1188264
ramiaburas@hotmail. Com
Pozdrav
Prikazano 4496-4500 od ukupno 20742 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke