Poštovani, nakon redovnog ginekološkog pregleda dobila sam sledeći nalaz (prenosim vam ga baš kako je napisan): papanikolau druga uredan vaginalni sekret šesta grupa uredan terapija kanesten 3 vaginelete 1x1 u vaginu 3 večeri kontrola se savetuje za 6 meseci interesuje me kako je moguće da je sekret 6. Grupa i uredan i da li je potrebno da i partner ide da se testira i na koji način (krv, bris) hvala vam unapred

    Odgovoreno: 17. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Papanikolau test druga grupa (uredan test) , vaginalni sekret vam je sesta grupa (glivicna infekcija) , ako vas partner nema smetnje, ne treba nista preduzeti.