Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96182)

  1. Postovanje, imala sam nezasticen odnos jutros, a veceras sam dobila menstruaciju. Da li treba da brinem zbog moguce trudnoce? Kada bih mogla uraditi beta hcg iz krvi?

    Odgovoreno: 17. 05. 2014.
  1. Već duže vreme imam povišenu temperaturu od 37 do 37. 5 i to u tačno određenom vremenskom periodu. Naime od početka ciklusa pa do ovulacije imam normalnu temperaturu 36. 8. Počev od ovulacije pa u naredna 14 dana konstantno imam povišenu temperaturu i osećam se umorno i izcrpljeno. Uradila sam krvnu sliku i sve je u granicama normale. Pratila sam ovo već par meseci i zapazila sam da je temperatura povezana sa pms-om. Da li je to normalno pošto meni nije dobro i jako loše se osećam u tom periodu? Šta vi predlažete?

    Odgovoreno: 17. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.
      Pozdrav

  1. Postovanje. . Prije nekoliko dana osjetila sam svrab i peckanje u vaginalnom predjelu. . Ispirala sam kamilicom i mazala pavlovicevom kremom, i dosta mi je pomoglo. Medjutim, pre 2 dana, nakon odnosa, primijetila sam par kapi krvi. . Imam li razlog za paniku? Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 17. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) i dali imate promene na grlicu.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      064 1188264
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

  1. Postovani, imam 28godina. Menstruacije srednje obilne i srednje bolne, vrlo tacne na 28 dana. Imam dve povece ciste po 30mmx28mm i jednu slicnih razmera, kao i miom te velicine, i endometriozu od 10mm. Nijedan ginekolog dosad nije nalozio da se to leci. Planiram trudnocu uskoro. Da li treba prvo potpuno te ciste i ostalo da se leci, ili to ne smeta za pokusaj ostajanja u drugom stanju, kao i u samoj trudnoci? Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 17. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Cisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite hormonski status da bi ste dobili adekvatnu terapiju.
      Pozdrav

  1. Treba mi pomoc, uradila sam test baby rapid dva dana pre ocekivane menstruacije i pojavila se blago roze druga crtica, zatim sam izvadila beta hcg iz krvi i rezultat je 114, 9 referenta vrednost 0, 0-5, 0 da li sam trudna?

    Odgovoreno: 17. 05. 2014.

Prikazano 4501-4505 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460