Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96182)

  1. Imali smo odnos, bez kondoma na dan ovulacije, i ja nisam svrsio u nju, nisam imao nikakav osecaj da sam svrsio, i izvadio sam i sa strane sam, koliko se sanse da zatrudni? Hvala unapred znamo da sansa da zatrudni postoji, ali kolika je, dan ovulacije, a nisam svrsio u nju, kolike su sanse?

    Odgovoreno: 17. 05. 2014.
    • Poštovani,
      Postoji sansa da zatrudni, manje su sanse ako ste sigurni da nije vam izmakla ni sperma ni presemena tecnost.
      Pozdrav

  1. Postovani menstruacija mi kasni 3 dana, zadnji put sam imala nezasticen seksualni odnos nije svrsio u mene, izvadio je na vrijeme ali se ipak plasim da nisam trudna. Imam sve simptome da cu dobiti bole me grudi, ledja ali nista. Pomozite sta da radim

    Odgovoreno: 17. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Uraditen test za trudnoce, ako je test negativan uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.
      Pozdrav

  1. Pre tri meseca uradjeni su mi brisevi posto sam pre toga imala neprijatne mirise i otisla sam kod ginekologa. Pronadjena mi je ureaplazma. Doktorka mi je prepisala 6 vaginaleta, lactogyn i jos jedan lek. Rekla mi je da kada zavrsim sa terapijom da dodjem i da ponovo uradim briseve, da ponesem 3epruvete. Nisam imala novaca i nisam mogla da odem odmah. Trebala sam da dobijem 12 aprila i ja jos uvek nisam dobila, kasni mi vec mesec i 4dana. Uradila sam vec dva testa na trudnocu i oba su bila negativna. Posto sam sakupila novac danas sam isla kod ginekologa i zakazano mi je za 23maj. Zanima me koliko je ureaplazma opasna, koliko treba vremena da se izlecim i da li moze da utice na zacece? Da li ona utice na toliko dug izostanak menstruacije? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 17. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Ureaplazma infekcija kao svaka infekcija koja treba da se leci adekvatno da ne bi doslo do komplikacije poput steriliteta i upale organa male karlice, ureaplazma nema veze sa menstruacijom.
      Pozdrav

  1. Menstruacije su mi neredovne. Proslu sam dobila u martu, u aprilu uopste nije bilo. A juce me je zabolio stomak i mislila sam da sam dobila. I bilo je uvece krvarenja. A danas je braon boje i to bas malo. O cemu se radi? Nisam ni imala odnose, imam 18 godina.

    Odgovoreno: 17. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.

      Pozdrav

  1. Molim vas da mi sto pre odgovorite imala sam poslednju menstruaciju 3. 5. 2014 nakon toga sam imala nezasticen seksualni odnos 9. 5. Nakon 18h sam popila tabletu za dan posle, escapelle i danas 16. 05 sam dobila menstruaciju. Pila sam i pre tu tabletu ali nisam imala ovakvu reakciju, dobijala sam redovno. Sad sam jako zabrinuta da li je ovo krvarenje normalno? Da li sam trudna? Hvala

    Odgovoreno: 17. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trebali da pijete pilulu 7 dan ciklus, da ovo krvarenje normalno.
      Pozdrav

Prikazano 4491-4495 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460