Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460

Da zakažete pregled pozovite 063 687 460

Zakažete pregled 063 687 460

Najnoviji odgovori (96174)

  1. POSTOVANI DOKTORE! Hitno mi je potrban odgovor!Doktor mi je predlozio inseminaciju moji i kod mog muza su svi rezultati urdu,moje pitanje je KOLIKO JE USPESNA INSEMINACIJA,INACE JA JE RADIM PRVI PUT!

    Odgovoreno: 14. 03. 2009.
  1. Postovani,trenutno sam u 12 nedelji trudnoce.Zanima me kada treba raditi ekspertni ultrazvuk i da li cesti pregledi ultrazvukom mogu biti stetni,posto ginekolog koji mi vodi trudnocu to cini svake 2 nedelje?

    Odgovoreno: 14. 03. 2009.
    • Ekspertni ultrazvuk se radi između osamnaeste i dvadeset druge nedelje trudnoće. Što se tiče ultrazvuka nisu utvrđeni nikakvi štetni efetkti za bebu kod česte primene ultrazvuka, tako da budite bez brige.

  1. Postovani,da li je ikako moguce doci do pucanja himena(ma koliko on bio elastican) bez krvarenja(cak i minimalnog).Veoma mi je bitan odgovor jer prilikom nekoliko odnosa se to nije desilo a ona tvrdi da je nevina.Usput iako mi je penis prosecne velicine (oko 16cm) usao sam kao od sale(bilo je jos mesta verujte).Odgovor mi je bitan ne zbog toga sto je meni stalo da budem neciji prvi nego zbog odnosa koji bi trebalo da se razvije a ako pocnemo sa lazima gde je onda kraj tome.HVALA

    Odgovoreno: 14. 03. 2009.
  1. Na pregledu mi je ustanovljena dijagnoza mikrocisticnih jajnika,uradila sam nalaze hormona stitne zl. koji su u redu,ciklus redovan u trajanju od tacno 28 dana,umjereno bolan,partner uradio nalaze spermogram i spermokulturu,kao i uroloski pregled koji je takodje u redu,na ultrazvucnom pregledu ustanovljeno da imam folikul zadovoljavajuce velicine i da su mi jajnici u funkciji,ali ja vec osam mjeseci ne mogu da ostanem u drugom stanju.Vec sam vam pisala,ali nisam imala srecu da dobijem vase misljenje.Da li imate prijedlog za jos nekakve nalaze koje bih partner ili ja trebali da uradimo,i koliki problem mogu biti mikrocisticni jajnici,unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 12. 03. 2009.
    • S ozirom da su vam redovne menstruacije mikrocistični janjnici ne bi trebalo da pretstavljaju problem. Ukoliko nije prošlo godinu dana od kad želite dete, savetujem vam da nastavite da pokušavate još neko vreme. Nakon toga možete otići da vam se utrvrdi prohodnost jajnika.

  1. Postovani, u petak sam bila na redovnom pregledu kod ginekologa (i na ultrazvuku) gde mi je utvrdjena ovulacija, odnosno folikul.u subotu i nedelju sam imala tackasto krvarenje, a danas je to ruzicasto krvarenje bilo malo jace, odnosno nije vise bilo tackasto, vec kao ruzicasti iscedak - vrlo proziran. danas sam opet primetila tackasto, ali braonkasto krvarenje.Posto pokusavam da ostanem u drugom stanju zanima me da li je ovo opasno? napominjem da nisam do sad imala ova krvarenja u periodu ovulacije. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 12. 03. 2009.
    • Ukoliko vam je na ultrazvuku i pregledu sve u redu, nemate razloga za brigu. Krvarenje koje ste opisali može biti od ovulacije ili možda od neke ranice koja se stvorila tokom seksualnog odnosa. Želim vam da što pre zatrudnite.

Prikazano 15466-15470 od ukupno 20742 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460